Steam obchodzi Chiński Nowy Rok. Duża wyprzedaż i przeceniony Cyberpunk 2077

Steam obchodzi Chiński Nowy Rok. Duża wyprzedaż i przeceniony Cyberpunk 2077

 

Sezon wyprzedaży na platformach gamingowych trwa w najlepsze. Steam rozpoczął właśnie wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku (a nie Walentynek jak GOG), w ramach której pojawią się popularne tytuły i rekomendacje dostosowane specjalnie dla Was. Sklep Valve przecenił tysiące tytułów, a akcja już się rozpoczęła i potrwa do 15 lutego do godziny 19:00 czasu polskiego. Możemy więc przeglądać rekomendacje i wyróżnione produkty na wyprzedaży według gatunków i motywów, szukając gier, których styl przypadnie nam do gustu. Steam poleca najpierw sprawdzić ofertę na popularne gatunki gier, takie jak gry akcji i przygodowe, ale warto też rzucić okiem na gry kooperacyjne i inne.

Steam rozpoczął właśnie wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku, w ramach której pojawią się popularne tytuły i rekomendacje dostosowane specjalnie dla Was.

Oczywiście nowej wyprzedaży Steam jak zwykle towarzyszą dodatkowe atrakcje i tym razem platforma umożliwia odświeżenie profilu i ulepszenie wiadomości na czacie, a to dzięki zestawom w sklepie punktów. Możemy więc rozpocząć Chiński Nowy Rok upiekszając swój profil animacją roku Bawołu 2021, miniprofilem, ramką awatarem czy animowanym awatarem. Jeśli zaś nie bawicie się w zakup drobnicy, przygotowano też duże zestawy. Te pozwalają zaoszczędzić 10%, a jeśli posiadacie już jakieś tytuły z zestawu, to ich cena zostanie odliczona od waszego rachunku. Na starcie dostępne są poniższe zestawy, ale oferta w tym zakresie ma się powiększać. Co więcej, z okazji Chińskiego Nowego Roku możemy odebrać bezpłatną animowaną naklejkę każdego dnia wyprzedaży z tegorocznym znakiem zodiaku – Bawołem.

Dostępne zestawy:

Wśród przecenionych tytułów znajdziemy tu choćby Cyberpunk 2077, które możemy nabyć 10% taniej, czyli za 171,10 zł. Wśród wyróżnionych ofert znajdziemy także Ori and the Will of the Wisps (-67%, 3563 zł), Metro Exodus (-60%, 67,60 zł), Monster Hunter: World (-34%, 82,50 zł), DOOM Eternal (-67%, 82,49 zł), Total War: WARHAMMER II (-66%, 86,69 zł) czy STAR WARS Jedi: Upadły zakon (-50%, 89,95 zł). Przecenione są jednak tysiące tytułów i zapewne każdy znajdzie tu coś interesującego, więc warto pospieszyć się z przeczesywaniem oferty, bo promocja wygasa w poniedziałek wieczorem.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Steam obchodzi Chiński Nowy Rok. Duża wyprzedaż i przeceniony Cyberpunk 2077

 0