Steam Summer Sale już trwa - przegląd przecenionych produkcji

Steam Summer Sale już trwa - przegląd przecenionych produkcji

Chwilę temu ruszyła letnia wyprzedaż na Steam, z tej okazji redakcja ITHardware przygotowała wam zestawienie najciekawszych promocji i rabatów.

Zacznijmy od ‘większych’ produkcji – jedną z nich jest oczywiście pokazywana na pierwszych stronach promocji Mafia III, mimo różnych, często nieciekawych opinii myślę, że wszyscy fani serii powinni zagłębić się w „trójeczkę”. Mafie kupicie tutaj z 63% rabatem – 14,79€. Mówiąc o dużych tytułach, trzeba napomnieć o serii Call of Duty – tutaj sprawa wygląda bardzo ciekawie, praktycznie każdy tytuł z serii jest przeceniony aż o połowę ceny – całość znajdziecie tutaj. Następnie mamy coś dla fanów Władcy Pierścieni, mianowicie Middle-earth: Shadow of Mordor. Tytuł jak najbardziej godny polecenia, zwłaszcza że już 10 października wychodzi Shadow of War, warto w takim razie przypomnieć sobie „jedynkę”. Śródziemie: Cień Mordoru kupicie tu z aż 80% rabatem – 3,99€.

Steam Summer Sale – na jakie tytuły warto spojrzeć? Przeglądamy, co Valve przygotowało nam na tegoroczną letnia wyprzedaż.

Następną produkcją, na którą warto rzucić oko, jest polska gra – SuperHot. Na pewno o tym tytule słyszeliście, czas przetestować go na własną rękę. Grę zakupicie z 40% rabatem – 13,79€, dla posiadaczy VR przygotowany jest również bundle, gdzie do podstawowej wersji gry dołączona jest również edycja wirtualnej rzeczywistości – taki pakiet nabędziecie za 25,74€ (44% rabatu). Podczas tegorocznej wyprzedaży warto zaopatrzyć się również w mocno przecenionego, bo aż o 75% - South Park: Kijek Prawdy, kto jeszcze nie grał to czas zacząć, produkcja przepełniona specyficznym humorem w cenie 7,49€, nic tylko brać. Coś dla siebie znajdą również fani survivali. Jednym z wielu, który wpadł nam w oko, jest Subnautica, za którą przyjdzie nam zapłacić połowę ceny – 9,99€ i cieszyć się zwiedzaniem i rozbudową podwodnego świata na obcej planecie. Poniżej macie również dostępną większą listę wartych uwagi tytułów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Steam Summer Sale już trwa - przegląd przecenionych produkcji

 0