Steam ujawnia daty czterech głównych sezonowych wyprzedaży

Steam ujawnia daty czterech głównych sezonowych wyprzedaży

Steam ujawnił daty głównych sezonowych wyprzedaży do końca 2022 i na początku 2023 roku. Valve nie podało jednak terminów innych promocji, które będą organizowane w związku  z mniejszymi wydarzeniami.

Steam ujawnił, że w 2023 roku zastąpi wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku wyprzedażą wiosenną jako jedną z czterech głównych wyprzedaży sezonowych. Valve zauważyło, iż użytkownicy chcieli, aby dodano wiosenną akcję promocyjną, więc postanowiono spełnić ich prośbę. Pozwoli to ponadto na stworzenie większego odstępu między czterema głównymi wyprzedażami sezonowymi i zapewni deweloperom więcej opcji rozbudowy oraz dostosowania kalendarza zniżek w skali całego roku. Oczywiście wiosenna wyprzedaż nie różni się od pozostałych tego rodzaju okazji.

Steam podał daty czterech głównych sezonowych wyprzedaży.

Steam

Dlaczego Steam zastępuje organizowaną od 2016 wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku? Zdaniem Valve  Chiński Nowy Rok był często zbyt blisko grudniowej wyprzedaży świątecznej. "Sądzimy, że wielu wydawców nadal będzie decydować się na zniżki na gry w okresie święta Chińskiego Nowego Roku, korzystając z niestandardowych narzędzi zniżkowych. Podejrzewamy jednak, że klientom lepiej przysłużą się dłuższe odstępy pomiędzy dużymi sezonowymi wyprzedażami na Steam".

Przechodząc do harmonogramu w pierwszej kolejności na Steam ruszy jesienna wyprzedaż, która będzie miała miejsce w dniach 22 – 29 listopada, z kolei potem przyjdzie pora na zimową wyprzedaż trwającą od 22 grudnia do 5 stycznia przyszłego roku. 16 – 23 marca 2023 r. czekać na nas będzie wiosenna wyprzedaż. W międzyczasie czekają nas promocje z okazji mniejszych wydarzeń m.in. czarny piątek. Szykujecie portfele na wyprzedaże Steam? Czy uważacie, że na platformie Valve ciężko znaleźć ciekawe promocje?

Daty nadchodzących sezonowych wyprzedaży:

  • Jesienna wyprzedaż: 22 – 29 listopada
  • Zimowa wyprzedaż: 22 grudnia – 5 stycznia
  • Wiosenna wyprzedaż: 16 – 23 marca
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Steam ujawnia daty czterech głównych sezonowych wyprzedaży

 0