Steam wystartowało z wyprzedażą halloweenową. Przecenione nie tylko horrory

Steam wystartowało z wyprzedażą halloweenową. Przecenione nie tylko horrory

Dużymi krokami zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych, ale ta poprzedzona zostanie przez zdecydowanie bardziej komercyjne święto, które w naszym kraju z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, czyli Halloween. W związku z tym platforma Steam wystartowała z wyprzedażą halloweenową. Jeśli więc chociaż na chwilę uda się Wam oderwać od nowego Call of Duty czy też Fortnite’a, a Red Dead Redemption 2 nie jest jedynym tytułem, na który czekacie, to warto zajrzeć do tego sklepu, ponieważ wyhaczyć można tu wiele świetnych produkcji w naprawdę dobrych cenach (i powiększyć tzw. stos wstydu, czyli gry, które czekają na ogranie). Warto jednak się spieszyć, ponieważ Wyprzedaż Halloweenowa na Steam to krótka akcja, która potrwa jedynie do 1 listopada.

Wyprzedaż Halloweenowa na Steam to krótka akcja, która potrwa jedynie do 1 listopada.

Steam wystartowało z wyprzedażą halloweenową. Przecenione nie tylko horrory

Jest to oczywiście tematyczna akcja, więc nie powinno dziwić, że w ramach Halloween na Steam przeceniono (nawet o 85%) głównie horrory i tytuły, które w jakiś sposób, większy lub mniejszy, straszą graczy w trakcie rozgrywki. Znalazły się tu także produkcje niehorrorowe, w których twórcy planują halloweenowe wydarzenia. I tak, polskie Blair Witch kupić można za jedyne 82,49 zł, czyli o 25% taniej niż na co dzień, Resident Evil 2 Remake kupimy za 124,50 zł (50% taniej), We Happy Few za 89,50 (50% taniej), a Inside za 24,47 (66% taniej). Fani sieciowych zmagań powinni zainteresować się Friday the 13th: The Game, które przeceniono aż o 50% do kwoty 35,24 zł, Dead by Dylight wycenione na jedyne 35,99 zł (przecena o 50%) czy ostatnią grą Cryteka, czyli Hunt: Showdown - do nabycia za 118,30 zł (-30%).

Warto jednak zaznaczyć, że znajdziemy tu także wiele produkcji, które niewiele mają wspólnego z horrorami czy straszeniem, takie jak przeceniony o 70% Wiedźmin 3 czy dynamiczny shooter Doom z ceną obniżoną aż o 50% (39,99 zł). Square Enix ponownie zdecydowało się zaś na obniżenie ceny Shadow of the Tomb Raider do poziomu 82,46 zł (-67%). Zachęcamy do odwiedzenia sklepu Steam i samodzielnego przeglądania oferty, ponieważ znajdziecie tam mnóstwo interesujących gier w dobrych cenach, a jeśli nie zdążycie zakupić czegoś w trakcie tej akcji, to Valve w tym roku planuje podobno jeszcze dwie duże wyprzedaże - listopadową (od 26 do 3 grudnia) i zimową (od 19 grudnia do 3 stycznia).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Steam wystartowało z wyprzedażą halloweenową. Przecenione nie tylko horrory

 0