Steampunkowe MMO? - poznajcie nową produkcję twórców PUBG-a

Steampunkowe MMO? - poznajcie nową produkcję twórców PUBG-a

Chyba nie ma osoby, która nie zna PlayerUnknown’s Battlegrounds – sukces tej produkcji był na tyle duży, że odbił się echem na całym świecie. Twórcy – studio Bluehole - nie osiedli jednak na laurach i już wkrótce zobaczymy ich kolejny tytuł. Czy równie popularny? To się okaże.

Nie ma co ukrywać, PlayerUnknown’s Battlegrounds przyjął się wyśmienicie – produkcja bardzo szybko stała się jedną z najpopularniejszych na świecie, pomimo że nie wyszła nawet z wczesnej fazy rozwoju. Tymczasem studio Bluehole korzystając z fali popularności postanowiło ogłosić kolejną grę, tym razem będzie to produkcja MMO o nazwie Ascent: Infinite Realm. Pierwszy trailer wygląda niezwykle obiecująco – rozgrywka wydaje się intensywna i zróżnicowana, a przedstawiony świat gry wręcz olbrzymi. To, co obecnie zaprezentowali twórcy, zwiastuje, że na pewno nie będziemy się nudzić. Szeroka gamma możliwości wygląda zachęcająco, jednak miejmy na uwadze, że jest to jedynie pierwszy zwiastun i nie możemy być pewni tego, co pojawi się faktycznie w samej produkcji.

Czy Ascent: Infinite Realm stanie się równie popularne co PUBG? Póki co prezentowany przez Bluehole materiał wygląda obiecująco

 

Bluehole już jakiś czas temu wypuścił swoje pierwsze tytuły MMO – był to Devilian oraz Tera, jednak żadna z produkcji nie odniosła dużego sukcesu i obie stały się dość niszowe. Obecnie po sukcesie PUBG-a studio może próbować nowych rzeczy i korzystać ze zdobytej milionowej społeczności. Takie założenia ma spełnić właśnie Ascent: Infinite Realm, który przeniesie nas w steampunkowy świat z elementami fantasy. Jak podają twórcy, światem gry będą rządzić maszyny i magia. Każdy gracz za pomocą dostępnych pojazdów, sterowców czy latających wierzchowców będzie mógł odkrywać tajniki produkcji i podziwiać każdy zakątek otwartego świata. Na razie nie znamy planowanej daty premiery, ceny gry czy platform, na które się ukaże. Pozostaje nam jedynie podziwiać bardzo nasycony 5-minutowy trailer i czekać na więcej informacji. Myślicie, że nowy tytuł Bluehole podzieli sukces PUBG-a? Czy zupełnie inny klimat i gameplay znajdzie tak wielu odbiorców?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Steampunkowe MMO? - poznajcie nową produkcję twórców PUBG-a

 0