SteelSeries przedstawia ultralekkie i wodoodporne myszki z serii Aerox 3

SteelSeries przedstawia ultralekkie i wodoodporne myszki z serii Aerox 3

Jeśli można mówić o pewnym trendzie na rynku gamingowych myszek, to na pewno są to ultralekkie konstrukcje, bazujące na designie plastra miodu. SteelSeries także postanowił pójść w tym kierunku i ogłosił nowe gryzonie - Aerox 3 oraz Aerox 3 Wireless. Te łączyć mają wytrzymałość i najwyższej klasy technologię z bardzo lekką konstrukcją, by zaoferować graczom topowe wydajność i szybkość. "Ultralekkie myszki wzięły rynek myszek dla graczy szturmem" - powiedział Ehtisham Rabbani, CEO SteelSeries. "Cieszymy się, że możemy zaprezentować dwie nowe myszki, które zadowolą wymagających graczy PC na całym świecie. Po raz pierwszy gracze nie będą musieli poświęcać jakości wykonania czy wydajności na rzecz niskiej wagi urządzenia".

SteelSeries także postanowił za ostatnim trendem na rynku muszek i ogłosił właśnie nowe gryzonie - Aerox 3 oraz Aerox 3 Wireless.

SteelSeries Aerox 3 Wireless to bezprzewodowa mysz o ultralekkiej konstrukcji, ważącej 66 gramów. SteelSeries po raz kolejny nawiązało współpracę z PixArt, by stworzyć zupełnie nowy sensor, TrueMove Air, z prawdziwym śledzeniem ruchu 1:1, zaprojektowany specjalnie dla bezprzewodowych jednostek. Ten optyczny sensor z 18,000 CPI, 400 IPS, 40G oferować ma szybkość, stabilność i precyzję, których wymaga się od sprzętu dla graczy. Dzięki wyjątkowej energooszczędności sensora, SteelSeries zdołało zmniejszyć wagę myszy poprzez zastosowanie mniejszej baterii, której czas pracy podobno jest dłuższy od konkurencyjnych rozwiązań. Co więcej, Aerox 3 Wireless jest pierwszą myszą dla graczy, która otrzymała klasyfikację IP54, co oznacza, że zapewnia ochronę przed wodą, kurzem, pyłem, olejem i innymi. Technologia AquaBarrier została stworzona, by chronić pozornie odsłonięte wewnętrzne obwody przed każdym rodzajem uszkodzeń środowiskowych. Jest to niezwykle ważne, by przy zastosowaniu konstrukcji z otworami na obudowie rozwiązać wszelkie problemy dotyczące wytrzymałości urządzenia.

Podobnie jak Rival 3 Wireless, model Aerox 3 Wireless wykorzystuje tę samą, nową technologię Quantum 2.0 Wireless z systemem podwójnej łączności bezprzewodowej: 2.4 GHz (nadajnik USB) oraz Bluetooth. Dzięki tej technologii, czas pracy baterii w Rival 3 Wireless wyniósł 400 godzin, zaś w Aerox 3 Wireless będzie to 200 godzin w trybie Bluetooth i 80+ godzin w trybie 2.4 GHz. Aerox 3 Wireless obsługuje szybkie ładowanie przez USB-C – użytkownicy otrzymają 40+ godzin grania po 15 minutach ładowania. W Aerox 3 Wireless zastosowano również siatkowany przewód Super Mesh Cable oraz ślizgacze PTFE Glide Skates. Dzięki darmowemu oprogramowaniu SteelSeries Engine, gracze będą mogli dostosować m.in. ustawienia 3-strefowego podświetlenia RGB. Złącze USB-C pozwola na jeszcze większą modyfikację myszy za pomocą kabli dostępnych na rynku. Model Aerox 3 Wireless będzie dostępny na SteelSeries.com od 10 listopada br. w cenie 499,99 PLN.

Mysz Aerox 3 dzieli wiele cech z modelem Aerox 3 Wireless, w tym klasyfikację IP54 (ochrona przed wodą i kurzem), konstrukcję z otworami na obudowie, siatkowany przewód Super Mesh Cable, ślizgacze PTFE Glide Skates, 3-strefowe podświetlenie RGB oraz złącze USB-C. Są jednak kluczowe różnice między nowymi myszkami SteelSeries. Zamiast sensora TrueMove Air z Aerox 3 Wireless, Aerox 3 korzysta z jednostki TrueMove Core, po raz pierwszy zaprezentowanej w Rival 3. Jest to optyczny sensor z 8,500 CPI, 300 IPS, 35G zaprojektowany we współpracy z PixArt. Ponieważ Aerox 3 jest przewodową myszą, SteelSeries mogło obniżyć jej wagę jeszcze bardziej – do 57 gramów. Aerox 3 będzie dostępny na SteelSeries.com od 10 listopada br. w cenie 309,99 PLN.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: SteelSeries przedstawia ultralekkie i wodoodporne myszki z serii Aerox 3

 0