Strange Brigade to nowa przygodówka akcji twórców Sniper Elite

Strange Brigade to nowa przygodówka akcji twórców Sniper Elite

Studio Rebellion właśnie ogłosiło, że w przygotowaniu jest nowa produkcja Strange Brigade, która ukaże się wkrótce na PS4, Xbox One i PC.

Strange Brigade to nowa marka od brytyjskich deweloperów, znanych z takich produkcji, jak Alien vs Predator, Sniper Elite czy Zombie Army Trilogy. Miejsce akcji toczy się w latach 30 XX wieku, a więc zmierzchu Imperium Brytyjskiego. Wcielimy się w członków jednostki militarnej, która została wezwana do zbadania niecodziennych wydarzeń mających miejsce w odległych, skolonizowanych przez Brytyjczyków zakątkach. Jako ekipa złożona z maksimum czterech graczy zmierzymy się z nieumarłymi, mumiami, a nawet minotaurami. Gra jest strzelaniną TPP z możliwością rozgrywki kooperacyjnej. Rebellion zapowiada przygodę z silnie zarysowanym elementem nadprzyrodzonym.

Pierwszy trailer Strange Brigade - o grze dowiemy się więcej na zbliżających się targach E3

W Strange Brigade mamy napotkać się na zapomniane i otoczone aurą tajemnicy cywilizacje, odkryć przepełnione pułapkami grobowce i ostatecznie zmierzyć się z wrogami nie z tego świata, które na świat uwolniła wskrzeszona egipska szamanka. Czwórka grywalnych bohaterów ma do dyspozycji osobny zestaw ekwipunku i broni, a także posiada zestaw nadludzkich mocy. Nie wiadomo czy jest to spin-off Sniper Elite, jak na przykład Zombie Army Trilogy. Deweloperzy udostępnili na razie jedynie zwiastun, ale na więcej szczegółów nie trzeba będzie dłużej czekać. Gra zostanie szerzej zaprezentowana na targach E3. Co ciekawe, do kin wchodzi teraz reboot filmowej serii Mumia. Timing tego ogłoszenia brytyjskich deweloperów wydaje się nieprzypadkowy...

Pokaż / Dodaj komentarze do: Strange Brigade to nowa przygodówka akcji twórców Sniper Elite

 0