Streamerzy, nowe laptopy i monitory – MSI na Intel Extreme Masters 2020

Streamerzy, nowe laptopy i monitory – MSI na Intel Extreme Masters 2020

Między 28 lutego a 1 marca w katowickim Spodku odbędzie się coroczne święto e-sportu, czyli Intel Extreme Masters. Jedną z firm, której nie mogło oczywiście zabraknąć podczas rzeczonego wydarzenia jest MSI. Producent szykuje wspólną strefę wraz z Media Expert z kolei podczas przerw w trakcie bez wątpienia emocjonujących pojedynków rozgrywanych przez profesjonalnych zawodników zwiedzający halę gracze będą mogli obejrzeć moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów stoiska, a także wziąć udział w inicjatywie Granko Fajne. „Na miejscu czeka mnóstwo atrakcji zarówno dla hardkorowych, jak i casualowych graczy, jedną z nich jest wspólne granie z ROJSONem” – zapowiada Piotr Koralewicz z MSI Polska. Ochotnicy np. sprawdzą swoją wiedzę w quizach obejmujących temat e-sportu oraz staną przed szansą udowodnienia, iż oprócz zręczności w cyfrowych rozgrywkach nieobca jest im sprawność fizyczna – w tym celu przygotowano konkurs w robieniu pompek.

Podczas IEM 2020 zwiedzający będą mogli zajrzeć na stanowisko MSI, na którym zostaną przygotowane liczne atrakcje takie jak spotkania z youtuberami, streamerami czy e-sportowcami. Do tego polskie premiery urządzeń producenta.

Streamerzy, nowe laptopy i monitory – MSI na Intel Extreme Masters 2020

Ponadto do strefy MSI zawitają znani z internetowego świata youtuberzy, streamerzy, zawodnicy e-sportowi i komentatorzy. Na liście gości znajdują się:

  • Patryk „ROJSON” Rojewski – YouTuber z wieloletnim stażem i ambasador MSI
  • Sebastian „NEEX” Trela – profesjonalny zawodnik CS:GO, grający w barwach SMASH
  • Robert „LisekHD” Liszka – profesjonalny gracz FIFA
  • Mikołaj „Silv4n” Sinacki – komentator oraz redaktor e-sportowy w Polsat Games
  • Jakub „Swelder” Grzegorski – komentator e-sportowy występujący na kanałach Izakooo/Esportnow
  • Wojciech „Bezi” Wróbel – komentator związany ze sceną League of Legends
  • Wojtek Pięta - stand-uper, improwizator, autor kanału YouTube, konferansjer

To jednak nie koniec listy osobistości ze świata gamingowego, które spotkamy odwiedzając MSI na IEM 2020. YouTuber i ambasador akcji Granko Fajne – Bonnguś – będzie opiekował się streamem ze stoiska zapraszając na niego ciekawych gości. Granko Fajne to inicjatywa mająca na celu integrację graczy i streamerów wokół ich ulubionych gier, a zwłaszcza takich tytułów, po które może sięgnąć każdy. Dodatkowo w każdy dzień wydarzenia zostanie udostępniona strefa Free2Play z okazją do wzięcia udziału w rozgrywkach w grach: Quake Champions, FIFA 2020, DragonBall FighterZ, League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive. W tegorocznej edycji IEM wejście na teren Międzynarodowego Centrum Kongresowego, w którym mieszczą się stoiska wystawców, jest darmowe. Jednak sposobem na ominięcie kolejek są wejściówki, których MSI przygotowało 5 sztuk. Będą one do wygrania w konkursie na stronie MSI na Facebooku.

Jedna z sobotnich atrakcji stoiska to polskie premiery dwóch monitorów dla graczy – Optix MAG272CQR oraz Optix G271. Oba charakteryzują się ekranami o przekątnej 27 cali i wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu. Oprócz tego codziennie będzie można zapoznać się z flagowym laptopem MSI GT76 Titan czy komputerami Powered by MSI zbudowanymi w niedawno debiutującej obudowie MSI Forge. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o organizowanej przez Media Expert promocji, w ramach której mają obowiązywać zniżki na produkty MSI. Rabaty dotyczą monitorów, komponentów, foteli i akcesoriów. Obniżki sięgną nawet 500 zł. Ponadto obie firmy przygotowały promocje na wybrane peryferia oraz podzespoły komputerowe. W ich ramach kupujący otrzymają gry o wartości do 250 zł, vouchery Steam na zakupy lub akcesoria gamingowe warte 250 zł. Więcej informacji o tej akcji przeczytamy na tej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Streamerzy, nowe laptopy i monitory – MSI na Intel Extreme Masters 2020

 0