Suicide Squad to nowa gra Rocksteady. Prezentacja spodziewana już 22 sierpnia wraz z Injustice 3

Suicide Squad to nowa gra Rocksteady. Prezentacja spodziewana już 22 sierpnia wraz z Injustice 3

Rocksteady praktycznie potwierdziło nad czym pracuje od kilku lat i jak też można było się domyślić, jest to kolejna gra bazująca na uniwersum komiksowym DC. Co prawda, wczesne przecieki sugerowały, że będzie to produkcja o Supermanie, ale ostatnio mówiło się, że będzie to raczej tytuł traktujący o Suicide Squad (Legion Samobójców). Studio potwierdziło, że chodzi właśnie o drużynę antybohaterów (a nawet łotrów), choć i w pierwszych doniesieniach mogło kryć się ziarenko prawdy. Na opublikowanym plakacie widzimy Supermana, na głowie którego umieszczono celownik z logiem Suicide Squad, co sugeruje, że Człowiek ze Stali może stanowić główny cel pokręconego składu na usługach amerykańskiego rządu. Niestety producent nie zdradza na obecną chwilę żadnych szczegółów i wiemy jedynie, że pełna prezentacja zaplanowana jest najprawdopodobniej na 22 sierpnia w trakcie wirtualnej konferencji DC FanDome.

Prezentacja Suicide Squad od Rocksteady zaplanowana jest najprawdopodobniej na 22 sierpnia w trakcie wirtualnej konferencji DC FanDome.

Suicide Squad to nowa gra Rocksteady. Prezentacja spodziewamana już 22 sierpnia wraz z Injustice 3

Ostatnią grą od Rocksteady jest Arkham VR z 2016 roku, czyli całkiem przyzwoita produkcja VR. Od tego czasu deweloper zapadł się pod ziemię, choć ogłoszenia o pracę z 2018 roku wskazywały, że pracuje nad kolejnym tytułem klasy AAA. Wtedy też spekulowano, czy chodzi o kolejną produkcję o Batmanie, czy też może tym razem będzie to Superman. Ostatecznie okazało się, że otrzymamy Suicide Squad, który może być bardzo ciekawy, choćby ze względu na dużą różnorodność bohaterów. Na chwilę obecną nie wiemy, kto zasili szeregi tej pokręconej ekipy, bo jej skład w komiksach mocno się zmieniał, ale Harley Quinn wydaje się być pewniakiem, a oczekiwać można też Deadshota, Killer Croca czy Katany. Nie wiemy również na jakie platformy trafi ten tytuł, ale PS5 i Xbox Series X zdają się naturalnym wyborem twórców.

To jednak nie wszystko, ponieważ w sieci pojawiły się sygnały, że na DC FanDome doczekać możemy się także zapowiedzi Injustice 3. W sieci zawrzało bowiem, kiedy niejaki BossLogic opublikował na Twitterze grafikę z tytułem Injustice 3, gdzie oznaczył Ed Boona, czyli szefa studia NetherRealm odpowiedzialnego za tę serię (jak również Mortal Kombat). Nie jest to żadne oficjalne potwierdzenie, ale BossLogic to popularny grafik w branży, który pracował ostatnio choćby nad Assassin’s Creed Valhalla. Co więcej, wiadomo, że uczestniczyć będzie w wydarzeniu DC FanDome, podobnie zresztą jak sam Ed Boon, a ostatnio Tom Taylor, który pisał scenariusze do komiksów Injustice, rozpoczął tweetowanie literek z tytułu gry. Wszystko zdaje się układać w logiczną całość, więc zaznaczamy datę 22 sierpnia w kalendarzu, ponieważ zapowiada się ona niezwykle ciekawie.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: Suicide Squad to nowa gra Rocksteady. Prezentacja spodziewana już 22 sierpnia wraz z Injustice 3

 0