Super Mario Run na iPhone i iPad już 15 grudnia!

Super Mario Run na iPhone i iPad już 15 grudnia!

Po głośnej ale i mało konkretnej zapowiedzi gry Super Mario Run na konferencji 7 listopada, kiedy to Apple zaprezentowało najnowszy iPhone 7, wszyscy wyczekiwali kiedy zagrają słynnym hydraulikiem na iOS. Dzisiaj Nintendo ogłosiło datę wydania gry.

Super Mario Run - screenshot z rozgrywki

Super Mario Run trafi do App Store 15 grudnia i będzie dostępne na urządzenia z iOS 8.0 wzwyż - iPhone, iPad oraz iPod touch. Tytuł można wypróbować za darmo, lecz nie uzyskamy w takiej wersji dostępu do całej zawartości. Aby tego dokonać należy odblokować pełną wersję. Jest to wydatek rzędu 10 dolarów.

Pierwsza mobilna gra z Mario od Nintendo na telefony komórkowe zadebiutuje w 151 krajach, w tym w Polsce i będzie zlokalizowana w 10 językach: angielskim, japońskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim, holenderskim, rosyjskim i tradycyjnym chińskim.

Super Mario Run zagości także na Androidzie, jednak w tym momencie nie jest znana żadna, nawet przybliżona, data. Być może Apple i Nintendo zawiązały umowę z czasową ekskluzywnością.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Super Mario Run na iPhone i iPad już 15 grudnia!

 0