Superpuchar ESL Mistrzostw Polski należy do AGO Esports

Superpuchar ESL Mistrzostw Polski należy do AGO Esports

Dzisiaj na głównej scenie w katowickim Spodku byliśmy świadkami meczu w ramach ESL Mistrzostw Polski pomiędzy AGO Esports vs. Team Kinguin – jednych z najlepszych polskich zespołów CS:GO.

IEM 2018 to nie tylko rozgrywki najlepszych międzynarodowych drużyn, w Spodku oglądaliśmy także walkę równie dobrych polskich zespołów. W ramach Superpucharu ESL Mistrzostw Polski zmierzyły się topowe drużyny – AGO Esports oraz Team Kinguin. Lepsza okazała się ekipa Damiana „furlana” Kisłowskiego, która świetnym przygotowaniem i umiejętnościami nie pozwoliła „pingwinom” na rozwinięcie skrzydeł. Całe spotkanie miało charakter dobroczynny, a wygrana kwota 20 000PLN zostanie przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do całej akcji dorzuci się bukmacher – STS, który wesprze całość kwotą zależną od liczby oglądających. Ostateczna kwota zostanie podana wkrótce.

AGO Esports wygrywa Superpuchar ESL Mistrzostw Polski

Cache, czyli pierwsza mapa nie przyniosła wielu emocji – AGO Esports triumfowało już od samego początku, pokazując pewność i przygotowanie. Niestety nie mogliśmy tego powiedzieć o Team Kinguin, w którym ewidentnie brakowało pomysłu na grę oraz odrobiny szczęścia. Takim sposobem pierwsza potyczka zakończyła się wynikiem 16:5 dla AGO. Nieco ciekawiej zrobiło się na mapie drugiej – Inferno. Wówczas „pingwiny” lekko się otrząsnęły i stawiały odpowiedni opór rywalom, niestety nie wystarczyło to, aby wygrać na świetnie przygotowaną ekipę furlana i mecz zakończył się wynikiem 16:11, co zaowocowało wygraną AGO Esports Superpucharu ESL Mistrzostw Polski!

Pokaż / Dodaj komentarze do: Superpuchar ESL Mistrzostw Polski należy do AGO Esports

 0