Surviving Mars za darmo na Epic Games Store. Za tydzień Observer

Surviving Mars za darmo na Epic Games Store. Za tydzień Observer

Epic Games Store udostępniło kolejną darmową grę, którą tym razem jest Surviving Mars. Produkcję możemy przypisać do swojego konta na stałe do 17 października. Surviving Mars to wydany w marcu ubiegłego roku tytuł autorstwa niezależnego bułgarskiego studia Haemimont Games mającego na swoim koncie projekty związane z serią Tropico. Tym razem jednak postawili na fantastycznonaukowe klimaty osadzone w strategii z gatunku city builder z kolei głównym założeniem gry jest budowa w pełni funkcjonującej kolonii, a także późniejsze jej zarządzanie. Do naszych podstawowych zadań zalicza się m.in. zapewnienie dostępu do wody czy tlenu na Czerwonej Planecie. Oczywiście doprowadzenie całości do takiego stanu nie jest proste i nim do tego dojdzie czeka nas wiele wyzwań.

Obecnie na Epic Games Store możemy przypisać bezpłatnie do konta grę Surviving Mars. Natomiast za tydzień sklep udostępni Observer oraz Alan Wake's American Nightmare.

Chociaż tym razem Epic zdecydował się na sprezentowanie tylko jednej bezpłatnej produkcji, to od 17 października dostaniemy dwie gry — Observer oraz Alan Wake's American Nightmare. Pierwsza propozycja to opublikowany w 2017 roku pierwszoosobowych horror psychologiczny w cyberpunkowym uniwersum osadzony w 2084 roku. W wykreowanej historii wcielamy się w rolę Daniela Lazarskiego będącego detektywem neuronowym, który może hakować umysły podejrzanych osób. Bohater otrzymując list od swojego syna musi podjąć się rozwiązania pełnej tajemnic zagadki. Mimo iż tytułowi brak do klasycznych straszaków reprezentujących gatunek horrorów to jednak warto ograć zwłaszcza przed premierą Cyberpunka 2077.

Alan Wake's American Nightmare to z kolei kontynuacja wydanego oraz obecnego jakiś czas temu również za darmo Alan Wake. Fabuła przenosi nas dwa lata do przodu po wydarzeniach z podstawowej wersji gry, zaś główny bohater odkrywa, że nieoczekiwanie trafił do serialu Night Springs, do którego w czasach młodości pisał scenariusze. Rzeczywistość mocno miesza się tutaj z fikcją natomiast my musimy stawić czoła swojemu wrogiemu alter ego w postaci Mr. Scratchowi. Warto podkreślić, że tutaj twórcom udało się utrzymać mroczny klimat uniwersum Alana Wake'a, dzięki czemu fani będą w pełni zadowoleni.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Surviving Mars za darmo na Epic Games Store. Za tydzień Observer

 0