Świat Spider-Mana na PS4 będzie znacznie większy od Sunset Overdrive

Świat Spider-Mana na PS4 będzie znacznie większy od Sunset Overdrive

Właśnie niedawno miała premiera filmu Spiderman: Homecoming. Insomniac Games w pocie czoła przygotowuje grę w uniwersum Spidermana. Deweloperzy właśnie pochwalili się rozmiarem świata gry.

Twórcy gry niedawno za pośrednictwem Twittera wypowiadali się na temat wielkości mapy oddanej do użytku graczom. Zostali zapytani o to, jak świat przedstawiony gry ma się w porównaniu do trzeciej części Wiedźmina. Insomniac wolał jednak uniknąć zestawienia z polską produkcją, a zamiast tego odniósł się do swojej poprzedniej produkcji typu open world - wydanego w 2014 na Xbox One Sunset Overdrive. Twórcy najnowszego Spider-Mana stwierdzili, że Nowy Jork w ich nadchodzącym tytule będzie kilkakrotnie razy większy niż Sunset City - fikcyjna miejscowość, w której umiejscowiono akcję Sunset Overdrive.

 

 

Rozgrywka z gry Spider-Man z tegorocznych targów E3

Oprócz tego dowiedzieliśmy się niedawno, że Peter Parker, którym będziemy kierować w grze jest już Spider-Manem od 8 lat, a także dowiedzieliśmy się o udziale dwóch postaci z uniwersum Spider-Mana: Miles Morales, który "pomoże pokazać inną stronę Petera Parkera" oraz Yuri Watanabe, która będzie pomagać Spider-Manowi z ramienia nowojorskiej policji. Jeśli chodzi o datę wydania, wiemy jedynie, że gra ukaże się w przyszłym roku. Prezes Sony Interactive Entertainment Shawn Layden w niedawnym wywiadzie dla Telegraph zasugerował jednak, że premiera planowana jest na pierwszą połowę 2018.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Świat Spider-Mana na PS4 będzie znacznie większy od Sunset Overdrive

 0