Świąteczne granko - nowa promocja na desktopy i monitory MSI

Świąteczne granko - nowa promocja na desktopy i monitory MSI

MSI regularnie raczy nas promocjami, które zachęcać mają do sięgnięcia po produkty tego producenta i na pewno przekładają się na dużą popularność firmy w naszym kraju, ponieważ nie bez powodu ta wyraźnie wygrała w głosowaniu naszych użytkowników na najlepszą globalną markę gamingową (plebiscyt For Gamers 2018). MSI tym razem postanowiło wystartować w gorącym okresie przedświątecznych zakupów z nową akcją nazwaną Świąteczne granko, która dotyczy komputerów stacjonarnych oraz monitorów i w zależności od tego, na zakup jakiego sprzętu się zdecydujemy, może zgarnąć nowe gry, takie jak Just Cause 4, Assassin’s Creed Odyssey i Call of Duty: Black Ops 4 lub nawet gamingowy fotel o wartości 830 zł. Stosowne fanty zgarną osoby, które w terminie 3.12.2018 – 30.12.2018 zakupią produkt MSI objęty promocją, aczkolwiek warto od razu zaznaczyć, że firma z góry podkreśla, że weryfikacja zgłoszenia może trwać do 30 dni.

Świąteczne granko dotyczy komputerów stacjonarnych oraz monitorów i w zależności od tego, na zakup jakiego sprzętu się zdecydujemy, może zgarnąć nowe gry lub nawet gamingowy fotel o wartości 830 zł.

Świąteczne granko - nowa promocja na desktopy i monitory MSI

I tak, decydując się na zakup komputerów stacjonarnych Aegis 3, Infinite lub Trident 3, otrzymamy grę Just Cause 4. W przypadku nabycia desktopów Trident X, Infinite X z procesorem Intela ósmej lub dziewiątej generacji oraz Aegis Ti3 z procesorem Intela ósmej generacji, zgarniemy Call of Duty: Black Ops 4. Promocją objęte są także 27-calowe monitory Optix MPG27CQ, Optix MPG27C, Optix MAG341CQ, Optix MAG27CQ, Optix MAG27C, Optix MAG271CR i Optix MAG271C, wraz z którymi dostaniemy Just Cause 4 i Assassin’s Creed Odyssey. Z kolei zakup komputera Infinite, Trident 3, Aegis 3, Aegis Ti3 w zestawie z monitorem serii Optix MPG27 lub serii Optix MAG27, upoważnia nas do otrzymania fotela MSI Gaming Chair o wartości 830 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące nagród i wszystkich istotnych szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji. Jeśli zaś chodzi o sklepy, które biorą udział w tej akcji, to są to popularne sieci RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert oraz Neonet, a także internetowy Morele.net. To nie jedyna promocja MSI, która obowiązuje w tym czasie i warto zajrzeć na stronę producenta, by sprawdzić inne okazje.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Świąteczne granko - nowa promocja na desktopy i monitory MSI

 0