Świetna sprzedaż A Way Out

Świetna sprzedaż A Way Out

Raczej nic nie zwiastowało tak sporego sukcesu wydanego pod szyldem EA kooperacyjnego A Way Out. A jednak. Jak pokazują najnowsze statystyki jest bardzo dobrze. 

Produkcja spotkała się z dość pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony recenzentów, jak i fanów. Wysokie noty zawdzięcza przede wszystkim bardzo dobrze poprowadzonej historii zawierającej dwójkę wyrazistych bohaterów, czy zaskakujące zakończenie. Według najnowszych informacji podanych przez reprezentanta studia gra rozeszła się dotychczas w liczbie miliona egzemplarzy, co stanowi świetny rezultat, biorąc pod uwagę fakt, że minął dopiero miesiąc od oficjalnego debiutu. Również dla samego Electronic Arts jest to znacznie lepsze osiągnięcie niż, zakładały ich ubiegłoroczne raporty, które wyciekły do sieci i mówiły o około 203 tysiącach sztuk sprzedanych w pierwszym tygodniu. Miło, że tytuł przebił pokładane w nim nadzieje.

A Way Out zostało nie tylko bardzo pozytywnie odebrane przez rynek, ale także sprzedało się lepiej niż początkowo zakładał to wydawca

A Way Out to gra nastawiona na kooperacyjny aspekt zabawy, o czym świadczy fakt, iż do uruchomienia wystarczy tylko jedna kopia, dzięki czemu nasz partner, może cieszyć się zabawą całkowicie za darmo. Duży plus, że deweloper nie chce wysysać dodatkowych pieniędzy z potencjalnych klientów. Historia skupia się na postaciach Vincenta oraz Leo odsiadujących wyroki w amerykańskim więzieniu, którzy pewnego dnia postanawiają się z niego ulotnić, opracowując sprytny plan. Choć pod względem osobowości stoją po zupełnie przeciwnych stronach bieguna to za sprawą wspólnie przeżytych chwil stopniowo, zmieniają się w prawdziwych przyjaciół. Oczywiście misje zaprojektowano w taki sposób by dwójka graczy, mogła się uzupełniać zaś ich relacje w pewnym momencie, zostają wystawione na dość poważną próbę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Świetna sprzedaż A Way Out

 0