Świetna sprzedaż PC Building Simulator

Świetna sprzedaż PC Building Simulator

Nie da się ukryć, że symulatory cieszą się wśród fanów wirtualnej rozrywki nie lada wzięciem. Tym bardziej do gustu przypadł im produkt kręcący się wokół uwielbianych komputerów.

PC Building Simulator to jeden z tych reprezentantów popularnego gatunku, który w jakimś stopniu miał zawojować rynek i jak wynika z najnowszych danych owa misja całkowicie mu się powiodła. Twórcy poinformowali, że ich gra trafiła do ponad 100 tysięcy osób, a co najlepsze ten rezultat udało się stworzyć mniej więcej w miesiąc po rynkowym debiucie. Przy okazji warto nadmienić, iż ów projekt jest dostępny na Steamie w ramach wczesnego dostępu czyli nie został jeszcze w pełni ukończony. Finalnego buildu powinniśmy oczekiwać do końca bieżącego roku. Jak sugeruje tytuł produkcji skupia się ona na składaniu dostępnych części komputerowych do kupy lub naprawiania już istniejących zestawów. Symulator otrzymał sporo pozytywnych ocen od branżowych krytyków co tylko potwierdza jego wysoką jakość.

PC Building Simulator znalazł do tej pory ponad 100 tysięcy nabywców

Bez wątpienia zabawa w domorosłego informatyka gwarantuję sporą ilość zabawy oraz odprężenie od codziennych obowiązków. Co ciekawe gra pierwotnie pojawiła się rok temu w formie darmowego prototypu, zyskując ogromny rozgłos i stając się jedną z najchętniej pobieranych tytułów na stronie Itch.io. Właśnie to zachęciło deweloperów do wypuszczenia komercyjnej wersji, aczkolwiek bezpłatna próbka jest dalej dostępna w wymienionym serwisie. Notabene PC Building Simulator posiada wiele w pełni licencjonowanych podzespołów jak choćby procesory Ryzen, karty graficzne GeForce oraz mniejsze układy pokroju szybkich dysków SSD czy płyt głównych. Sugerowana cena gry wynosi na Steamie około 71 złotych, choć zapewne znajdziecie ją taniej na wielu aukcjach internetowych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Świetna sprzedaż PC Building Simulator

 0