Świetny zestaw gier Rockstara dostępny w atrakcyjnej cenie

Świetny zestaw gier Rockstara dostępny w atrakcyjnej cenie

Właśnie nadarzyła się bardzo dobra okazja, by jednocześnie wyrwać bardzo dobrą paczkę gier za relatywnie niewielkie pieniądze i wesprzeć akcję charytatywną. Jeśli więc macie ochotę upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu, to zdecydowanie powinna zainteresować Was najnowsza oferta Humble Bundle.

Sklep oferuje właśnie paczkę gier Rockstara, która składa się praktycznie z samych dobrych lub nawet wyśmienitych tytułów, które tradycyjnie podzielone zostały na trzy progi finansowe i zależnie od tego, ile zdecydujemy się zapłacić, możemy zgarnąć różną liczbę gier. Warto przy tym zaznaczyć, że część kwoty z naszej wpłaty przekazywana jest na wsparcie organizacji non profit The Rainforest Alliance, czyli zajmującej się konserwacją grupy składającej się z farmerów, naukowców i działaczy społecznych. Ta przez ostatnie 30 lat pracowała nad zachowaniem bioróżnorodności i czuwała nad tym, by ziemia była odpowiednio gospodarowana. Organizację kojarzyć możecie przede wszystkim za sprawą certyfikatów przyznawanych różnym grupom produktów, jak drewno, papier, banany, herbata, kawa, kakao, olej palmowy, kwiaty cięte i paprocie, a także produktom wieloskładnikowym (np. czekolada), a nawet hodowli bydła, farmom przyjaznym dla klimatu i zrównoważonej turystyce.

Za ok. zł możemy otrzymać w tym wypadku zestaw naprawdę świetnych gier, a przy okazji wspieramy szczytny cel 

 

Wracając jednak do tematu gier Rockstara, decydując się na wpłatę przynajmniej 1 USD otrzymacie Max Payne, Grand Theft Auto III, GTA: Vice City i Manhunt. Kwota 9,49 USD, będąca średnią wpłat, co oznacza, że może ona ulec zmianie, daje nam ponadto dostęp do Bully: Scholarship Edition, GTA IV, GTA: San Andreas, L.A. Noire i Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Ostatni przedział, czyli wpłata w wysokości 15 USD, zapewnia nam pełen pakiet, w tym L.A. Noire: DLC Bundle, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City i Max Payne 3 + Max Payne 3 Rockstar Pass. Jak więc widzicie, choć paczka składa się ze starszych produkcji, to jednak zawiera naprawdę świetne tytuły, po które z pewnością warto sięgnąć.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Świetny zestaw gier Rockstara dostępny w atrakcyjnej cenie

 0