Świętuj Dzień Singla w grupie x-kom i zrób przedświąteczne zakupy wcześniej

Świętuj Dzień Singla w grupie x-kom i zrób przedświąteczne zakupy wcześniej

Już 11 listopada w grupie x-kom odbędzie się Dzień Singla. Z tej okazji pojawią się rabaty na setki produktów. Taniej kupisz nie tylko sprzęt komputerowy w x-komie, ale też zabawki i AGD w al.to. W akcji bierze też udział combat.pl – sklep dla fanów outdooru i survivalu. Sprawdź promocyjną ofertę i przygotuj się na święta już teraz.

Świętuj Dzień Singla w grupie x-kom

Z Dnia Singla w grupie x-kom może skorzystać każdy. W końcu Ty nie musisz być singlem, a zakupy możesz zrobić dla całej rodziny. Produkty w obniżonych cenach będą dostępne już 11 listopada:

Dzień Singla w x-komie

  • Promocja w sklepie internetowym rusza 8:00
  • Promocja w aplikacji mobilnej startuje 7.00

Dzień Singla w al.to

  • Promocja w sklepie internetowym zacznie się 7.00
  • Promocja w aplikacji mobilnej rozpoczynamy 6.00

Dzień Singla w combat

  • Promocja w sklepie internetowym północy.

Co taniej na Dzień Singla w x-kom?

Na Single's Day kupujesz nie tylko nowe produkty, ale także spokój przed gorączką świątecznych zakupów.

Single's Day w x-kom rozpoczyna III edycję Festiwalu Zakupów. Kolejnymi akcjami w jego ramach będzie Black Friday oraz Cyber Monday.

Co taniej na Dzień Singla w x-kom?

Już 11 listopada w x-komie znajdziesz setki produktów w obniżonych cenach. Dlaczego warto na nie czekać? W ofercie znajdą się zróżnicowane produkty, więc z łatwością znajdziesz coś dla siebie lub swoich bliskich:

​​Co taniej na Dzień Singla w x-kom?

Skorzystaj z promocji Single’s Day w x-kom.

Co taniej na Dzień Singla w al.to?

W al.to 11 listopada znajdziesz tańsze zabawki dla najmłodszych oraz sprzęty RTV i AGD. To idealna okazja, żeby sprawić prezent sobie lub bliskiej osobie. Oto kilka z przecenionych produktów:

Świętuj Dzień Singla w grupie x-kom i zrób przedświąteczne zakupy wcześniej

Skorzystaj z promocji Single’s Day w al.to.

Co taniej na Dzień Singla w combat.pl?

Uwielbiasz biwakować w lesie? A może po prostu lubisz być przygotowany na każdą sytuację? Dzień Singla w combat.pl jest właśnie dla Ciebie, ponieważ 11 listopada znajdziesz tam setki tańszych produktów, które przydadzą Ci się podczas survivalu. Zobacz przykładowe promocje:

Skorzystaj z promocji Single’s Day w combat.pl.

Co taniej na Dzień Singla w x-kom?

Tydzień Lenovo z okazji 18. urodzin x-komu

Dla tych, którzy wolą przespać się z decyzją zakupu jest Tydzień Lenovo z okazji 18. urodzin x-komu. Od 9 do 15 listopada kupisz laptopy i akcesoria Lenovo nawet do 44% taniej. To tylko część promocyjnej oferty:

Aby obniżyć ceny produktów, aktywuj w koszyku kod: lenovo. Oferta rabatowa obowiązuje w dniach 09-15.11.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Świętuj Dzień Singla w grupie x-kom i zrób przedświąteczne zakupy wcześniej

Skorzystaj z Tygodnia Lenovo w x-kom.

Odbierz rabat za opinię

Na pewno znasz tę sytuację, kiedy chcesz kupić produkt, ale nie ma o nim żadnej opinii, więc Twoje wątpliwości pozostają nierozwiane. Do takiej sytuacji stara się nie dopuścić x-kom, który za wystawienie opinii daje rabat na kolejne zakupy.

Jak skorzystać z promocji? To proste – jako zalogowany użytkownik kup jeden lub więcej produktów wymienionych na stronie promocji i wystaw opinię na karcie produktowej. Po 14 dniach otrzymasz bon na kolejne zakupy w x-komie.

Wystaw opinię i skorzystaj z promocji.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Świętuj Dzień Singla w grupie x-kom i zrób przedświąteczne zakupy wcześniej

 0