Synology DS1520+. Prezentacja 5-kieszeniowego systemu pamięci masowej do domu i małych biur

Synology DS1520+. Prezentacja 5-kieszeniowego systemu pamięci masowej do domu i małych biur

Synology ogłosiło dostępność 5-kieszeniowego systemu pamięci masowej DS1520+ przeznaczonego do użytku w warunkach domowych i w małych biurach. Serwer DS1520+ jest wszechstronną oraz skalowalną opcją do kreowania własnej prywatnej chmury. Nadaje się również do tworzenia kopii zapasowych danych i organizowania bibliotek multimedialnych. Serwer DS1520+ wyposażono w dwa wbudowane gniazda dysków SSD M.2, dzięki czemu można w pełni wykorzystać funkcję pamięci podręcznej SSD firmy Synology. Dodanie pamięci podręcznej SSD zapewnia nawet 20-krotnie szybszy czas odpowiedzi we/wy bez korzystania z przednich kieszeni dysków. Dwa modele Synology DX517 umożliwiają dodanie jeszcze 10 dysków w celu zwiększenia pojemności pamięci masowej.

Synology ogłosiło dostępność 5-kieszeniowego systemu pamięci masowej DS1520+ przeznaczonego do użytku w warunkach domowych i w małych biurach.

Synology DS1520+. Prezentacja 5-kieszeniowego systemu pamięci masowej do domu i małych biur

Nowy 4-rdzeniowy procesor przyspiesza indeksowanie zdjęć, skraca czas reakcji bazy danych i podnosi wydajność reakcji PHP w sieci Web. Łatwe kategoryzowanie wspomnień fotograficznych, płynne zarządzanie plikami na komputerach i urządzeniach mobilnych oraz korzystanie z niezwykle szybkich aplikacji internetowych. Synology Drive to wbudowany uniwersalny portal zapewniający dostęp do danych w dowolnym miejscu i czasie oraz umożliwiający synchronizację wszystkich plików między platformami, w tym Windows, macOS, Linux, Android i iOS. Natomiast Synology Office to pakiet narzędzi do współpracy łączący wygodę i użyteczność chmur publicznych z ochronę danych na poziomie chmur prywatnych. Umożliwia bezproblemową pracę przy dokumentach i arkuszach kalkulacyjnych w środowisku chronionym.

Do tego nowe oprogramowanie Sandbox, zarządzanie zasobami za pomocą jednego interfejsu i większa elastyczność wdrażania przy użyciu programu Synology Virtual Machine Manager. Stacja DS1520+ została zaprojektowana z myślą o bezpiecznym przechowywaniu danych i jest objęta 3-letnią gwarancją sprzętową firmy Synology. W wybranych regionach można skorzystać z opcji przedłużenia gwarancji o dwa lata, co daje w sumie pięć lat ochrony. Więcej informacji o sprzęcie znajdziemy na tej stronie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Synology DS1520+. Prezentacja 5-kieszeniowego systemu pamięci masowej do domu i małych biur

 0