Synology ogłasza uruchomienie DSM 7.0 i ekspansję w chmurze C2

Synology ogłasza uruchomienie DSM 7.0 i ekspansję w chmurze C2

Synology ogłosiło dziś zbliżającą się premierę DiskStation Manager (DSM) 7.0 oraz rozszerzenia platformy C2 o cztery nowe usługi w chmurze. Oprogramowanie DSM 7.0, skupiające się na zwiększeniu bezpieczeństwa, możliwościach zarządzania systemem i usprawnieniu współpracy w zakresie danych, stanowi krok naprzód dla linii produktów NAS i SAN firmy Synology. Bazując na C2 Storage, Synology wprowadza zarówno produkty hybrydowe, jak i narzędzia oparte na chmurze, nowy menedżer haseł, katalog jako usługę, tworzenie kopii zapasowych w chmurze i bezpieczne rozwiązania udostępniania plików. Producent poczynił duże inwestycje w rozwój platformy i rozpocznie pracę nad otwarciem nowej lokalizacji centrum danych w celu rozszerzenia usług na region Azji oraz Pacyfiku. "Duże ilości nieustrukturyzowanych danych są stale generowane w tempie wykładniczym. "Tradycyjne scentralizowane wdrożenia pamięci masowej nie są w stanie sprostać stale rosnącym wymaganiom dotyczącym przepustowości i wydajności" - powiedział Philip Wong, dyrektor generalny firmy Synology i założyciel przedsiębiorstwa.

Synology ogłosiło dziś zbliżającą się premierę DiskStation Manager (DSM) 7.0 oraz rozszerzenia platformy C2 o cztery nowe usługi w chmurze.

Synology ogłasza uruchomienie DSM 7.0 i ekspansję w chmurze C2

Ponad osiem milionów rozwiązań Synology do zarządzania danymi zostało wdrożonych na całym świecie, z których każdy jest oparty na systemie operacyjnym DSM. System operacyjny dla serwerów NAS, DSM łączy w sobie możliwości współdziałania pamięci masowej, tworzenia kopii zapasowych i ochrony danych, a także rozwiązania do synchronizacji i współpracy, które pozwalają sprostać coraz bardziej rozproszonym stanowiskom pracy oraz źródłom danych. Dodatki opracowane przez firmę, takie jak Synology Drive, Active Backup Suite i inne, są pobierane ponad sześć milionów razy miesięcznie. System DSM 7.0 zostanie udostępniony już 29.06.2021 roku. Wraz z nową aktualizacją na rynek wprowadzono zupełnie nowe usługi w chmurze hybrydowej, takie jak Active Insight, rozwiązanie do monitorowania i diagnostyki urządzeń na dużą skalę, Hybrid Share, które łączy elastyczność pamięci masowej C2 Storage i możliwości synchronizacji z rozwiązaniami lokalnymi, oraz C2 Identit.

Wraz z ulepszeniami platformy, takimi jak obsługa do 1 PB w przypadku bardzo dużych zadań, system DSM 7.0 wprowadza także ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa w postaci aplikacji Secure SignIn. Ten całkowicie nowy system uwierzytelniania sprawia, że uwierzytelnianie dwuelementowe jest proste i łatwe w użyciu. Ukazujące się zaraz po tym C2 Password, C2 Transfer i C2 Backup to samodzielne rozwiązania, które zaspokajają współczesne potrzeby w zakresie ochrony haseł, udostępniania poufnych plików oraz tworzenia kopii zapasowych dowolnych punktów końcowych i popularnych usług chmurowych SaaS.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Synology ogłasza uruchomienie DSM 7.0 i ekspansję w chmurze C2

 0