Synology prezentuje nowy 6-kieszeniowy model NAS DS1621+

Synology prezentuje nowy 6-kieszeniowy model NAS DS1621+

Synology wprowadził na rynek nową generację 6- kieszeniowych serwerów NAS DiskStation DS1621+ zaprojektowanych z myślą o wydajnym przechowywaniu danych i zarządzaniu nimi. DS1621+ to niewielkie urządzenie, umożliwiające twórcom treści oraz firmom bezproblemowe przechowywanie w tym ochronę dużych ilości danych. Sprzęt zapewnia ponad dwukrotnie większą moc obliczeniową względem poprzedniego modelu. „Nasi klienci bardziej niż kiedykolwiek wcześniej polegają na rozwiązaniach pamięci masowej producenta do przechowywania i bezpośredniego wykorzystywania krytycznych danych, zarówno do celów biznesowych, jak i prywatnych” - powiedział Hewitt Lee, dyrektor grupy ds. zarządzania produktami w firmie Synology. Dwa gniazda M.2 2280 umożliwiają działanie pamięci podręcznej NVMe SSD z co najmniej 20-krotnie większą wydajnością w przypadku najczęściej używanych danych.

Synology wprowadził na rynek nową generację 6- kieszeniowych serwerów NAS DiskStation DS1621+, zaprojektowanych z myślą o wydajnym przechowywaniu danych i zarządzaniu nimi.

Synology prezentuje nowy 6-kieszeniowy model NAS DS1621+

Serwer DS1621+ obsługuje także opcjonalną kartę sieciową 10 GbE przyspieszającą środowiska sieciowe i zapewniającą większą liczbę jednoczesnych użytkowników. Niezależnie od tego, czy właściciel urządzenia jest twórcą zawartości, administratorem IT, czy tylko osobą z dużą ilością plików do przechowywania, serwer DS1621+ zapewni 6 kieszeni na dyski z możliwością rozszerzenia do 16 wnęk przy użyciu jednostek rozszerzających dla naprawdę dużych bibliotek plików. Obsługa pamięci ECC i funkcji integralności danych wbudowanych w serce systemu operacyjnego DiskStation Manager (DSM). System DSM zawiera szereg rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, które znajdą zastosowanie w najczęściej występujących sytuacjach.

Funkcja Snapshot Replication tworzy punkty odzyskiwania do określonego momentu w czasie zgodnie z harmonogramem, umożliwiając łatwe wycofanie niezamierzonych zmian w plikach, a nawet operacji szyfrowania przez programy typu ransomware. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony poza siedzibą funkcja Synology Hyper Backup umożliwia prostą, planowaną ochronę danych przechowywanych na serwerze Synology NAS, w chmurze Synology C2 i u innych dostawców chmury publicznej. Serwer DS1621+ może być również używany do ochrony danych z innych źródeł. Funkcja Active Backup for Business umożliwia scentralizowane tworzenie kopii zapasowych z zewnętrznej infrastruktury, takiej jak komputery, maszyny wirtualne, pakiety Google G Suite i Microsoft 365 SaaS. Serwer DS1621+ jest już dostępny u sprzedawców i partnerów Synology na całym świecie, także z opcją nawet 5-letniej gwarancji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Synology prezentuje nowy 6-kieszeniowy model NAS DS1621+

 0