Synology przedstawia pierwszy model lodówki z serii FreshStation 1

Synology przedstawia pierwszy model lodówki z serii FreshStation 1

Synology ogłasza wprowadzenie do oferty FreshStation1, lodówki zaprojektowanej i sprawdzonej pod kątem przechowywania żywności. Sprzęt rozpoznaje obraz korzystając z algorytmów sztucznej inteligencji, a zastosowana techologia DVA zapoczątkowana przez Surveillance Station może identyfikować miliony przedmiotów w dowolnym języku. FreshStation 1 uczy się, bazując na naszych nawykach związanych z zakupami żywności, dzięki czemu prześle rekomendacje do telefonu użytkownika, aby nigdy nie zapomniał, czego potrzebuje. Do tego posiada coś dla fanów zdrowego odżywiania - tryb dietektyków, który porównuje poszczególne dane z dietami pracowników służby zdrowia, sportowców lub celebrytów, prezentując nam odpowiednie sugestie. FreshStation 1 pozwala tworzyć spersonalizowane profile dla każdego członka rodziny, aby uzyskać bardziej elastyczną kontrolę nad używaniem i dostępem do urządzenia.

Synology ogłasza wprowadzenie do oferty FreshStation1, lodówki zaprojektowanej i sprawdzonej pod kątem przechowywania żywności.

Synology przedstawia pierwszy model lodówki z serii FreshStation 1

Wyposażono je też w dwie kamery i moduł LIDAR oferujące obrazowanie głębi dla dodatkowej niezawodności, nawet przy słabym świetle. Oprócz tego funkcja on-the-go, która pozwala sprawdzić to co w danej chwili znajduje się w lodówce, z kolei przy pomocy aplikacji DS Fresh Companion szybko przejrzymy i posortujemy artykuły według rodzaju, wartości odżywczej i dat ważności. Producent zaznacza, że produkty o identycznych składach można deduplikować i układać w stosy, oszczędzając cenne miejsce do przechowywania. FreshStation1 wykorzystuje podwójne zasilanie, a także sprężarki oraz wentylatory typu hot swap.

Warto wspomnieć, że jakiś czas temu Synology przedstawiło nową generację jednostek RackStation oferujących narzędzia do tworzenia kopii zapasowych, pamięci masowej do wirtualizacji, systemów nadzorujących ora pracy zdalnej. Ogłoszono również wprowadzenie na rynek serii dysków twardych HAT5300. 12-kieszeniowe modele RS3621RPxs i RS3621xs+ 2U oraz 16-kieszeniowe RS4021xs+ 3U zaprojektowano z myślą o małych i średnich firmach, które potrzebują uniwersalnej pamięci masowej.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Synology przedstawia pierwszy model lodówki z serii FreshStation 1

 0