Synology zapowiada wirtualną konferencję 2021 AND BEYOND

Synology zapowiada wirtualną konferencję 2021 AND BEYOND

Synology rozpoczęło odliczanie do corocznej imprezy, podczas której firma upublicznia najnowsze osiągnięcia w zakresie rozwiązań do zarządzania danymi i nie tylko. W zeszłym roku konferencja zgromadziła tysiące użytkowników z całego świata, chcących poznać kolejne propozycje przedsiębiorstwa. Ze względu na obecną sytuację na świecie wydarzenie przekształcono w sesję internetową, w której może uczestniczyć jednocześnie więcej osób. Konferencja 2021 AND BEYOND skupi się na kluczowych produktach, które zostaną wprowadzone w 2021 roku, w tym na największej w historii aktualizacji rozwiązań Synology do zarządzania danymi, DSM 7.0. Oprócz nowych funkcji i narzędzi do zarządzania dostępnych w systemie DSM obecni na miejscu mówcy przedstawią także podejście producenta do infrastruktury chmury hybrydowej oraz zmian w tworzeniu kopii zapasowych danych. Zgodnie z planem sesja będzie udostępniona 7 grudnia 2020 roku.

Wirtualna konferencja Synology 2021 AND BEYOND odbędzie się 7 grudnia 2020 roku.

Synology zapowiada wirtualną konferencję 2021 AND BEYOND

Zainteresowani widzowie mogą zgłosić chęć otrzymania przypomnienia na portalu poświęconemu wydarzeniu lub obserwować profile Synology w serwisach społecznościowych, aby otrzymywać najnowsze informacje. Warto wspomnieć, że ciągu ostatnich 10 lat coroczne wydarzenia organizowane przez Synology były zawsze ogromną imprezą firmy, przykładowo wcześniejsza edycja przyciągnęła uwagę ponad 30 tysięcy uczestników z 17 krajów. Należy przy okazji napisać o interesujących produktach producenta, a tym jest chociażby rejestrator DVA3221 NVR z technologią głębokiego uczenia zapewniający zaawansowane funkcje lokalnego monitoringu i analizy wideo. Dzięki algorytmom głębokiego uczenia z przyśpieszeniem opartym o procesor graficzny urządzenie DVA3221 może generować w czasie rzeczywistym dane umożliwiające pracownikom ochrony natychmiastowe podjęcie działań. Rozpoznawanie twarzy, liczenie osób, wykrywanie pojazdów i dodatkowe funkcje analizy wideo umożliwiają użytkownikom wdrożenie bardziej inteligentnego rozwiązania w celu zapewnienia bezpieczniejszego środowiska.

Rejestrator DVA3221 jest już dostępny u sprzedawców i partnerów firmy Synology na całym świecie z 3-letnią gwarancją. Warto wspomnieć, że nowy rejestrator to nie jedyne urządzenie w ofercie firmy. Na liście znajdziemy też m.in. 6-kieszeniowy model NAS DS1621+ charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami. Sprzęt zapewnia ponad dwukrotnie większą moc obliczeniową względem poprzedniego modelu. Serwer DS1621+ obsługuje także opcjonalną kartę sieciową 10 GbE przyspieszającą środowiska sieciowe i zapewniającą większą liczbę jednoczesnych użytkowników.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Synology zapowiada wirtualną konferencję 2021 AND BEYOND

 0