Ta funkcja była dostępna tylko dla użytkowników premium. Teraz będzie dla każdego

Ta funkcja była dostępna tylko dla użytkowników premium. Teraz będzie dla każdego

Platforma X daje użytkownikom bez wykupionego premium większe możliwości. Osoby nie opłacające subskrypcji dostają teraz dostęp do rozmów audio oraz wideo.

X udostępnia możliwość rozmów audio i wideo dla wszystkich

X zmienia się na lepsze. A przynajmniej dla tych, którzy nie mają wykupionej subskrypcji premium. Platforma zaczęła teraz udostępniać funkcje wcześniej zarezerwowane wyłącznie dla posiadaczy premium. Chodzi o możliwość wykonywania a także odbierania połączeń audio i wideo, jak na przykład w Messegerze.

Platforma zaczęła teraz udostępniać funkcje wcześniej zarezerwowane wyłącznie dla posiadaczy premium.

Informacja o udostępnianiu nowych funkcji dla użytkowników bez premium została opublikowana na koncie inżyniera Enrique Barragana. Jego wpis został następnie udostępniony przez CEO Twittera, Lindę Yaccarino.

Kto będzie mógł dzwonić?

I chociaż pakiet premium zostanie tym samym uszczuplony o funkcje na wyłączność, to wciąż będzie oferował ciekawy zestaw opcji niedostępnych dla kont bez wykupionej subskrypcji. Należą do nich chociażby możliwość edytowania wpisów czy udostępniania dłuższych nagrań. Premium przyznaje także specjalną odznakę, pozwala wpisom osiągać lepsze zasięgi oraz zapewnia użytkownikom mniejszą liczbę wyświetlanych reklam.

Jak widać premium wciąż oferuje sporo ciekawych ulepszeń, tak więc udostępnienie rozmów dla wszystkich raczej nie będzie czymś co spowoduje zmniejszenie się liczby użytkowników z subskrypcją. Dostęp do tej funkcji może za to sprawić, że platforma będzie jeszcze bardziej przyjazna i użyteczna dla wszystkich korzystających z niej osób. To z kolei może nawet sprawić, że do grona subskrybentów dołączą nowi użytkownicy chcący mieć dostęp do niedostępnych dla wszystkich funkcji.

Warto jeszcze wspomnieć, że na szczęście da się kontrolować to, kto może do nas zadzwonić. Jedną z dostępnych opcji jest "Każdy", co mówi samo za siebie. Użytkownicy mogą jednak zdecydować także, aby dzwonić mogli do nich tylko użytkownicy zweryfikowanych kont, ludzie, których śledzą lub osoby z książki adresowej. Dla tych, którzy kompletnie chcieliby zrezygnować w funkcji połączeń istnieje także opcja całkowitego wyłączenia tej funkcji.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ta funkcja była dostępna tylko dla użytkowników premium. Teraz będzie dla każdego

 0