Tak będzie wyglądał iPhone SE2?

Tak będzie wyglądał iPhone SE2?

Wiemy już, że Apple szykuje specjalną konferencję prasową na koniec marca, gdzie spodziewamy się zapowiedzi nowych produktów firmy. Najnowsze przecieki sugerują zaś, że jednym z nich może być smartfon iPhone SE2.

Planowana konferencja ma mieć edukacyjny charakter i odbędzie się w jednym z liceów. Zapowiedź tańszego smartfona skierowanego do młodszej grupy użytkowników wydaje się mieć sens, tym bardziej, że od premiery modelu iPhone SE minęły już 2 lata i fani mniejszych iPhone'ów domagają się nowego modelu z tej serii. Teraz zaś w chińskim serwisie Weibo pojawiło się wideo, które prezentować ma domniemany model iPhone SE2. Ten wygląda jak połączenie iPhone'a SE i iPhone'a X, biorąc z tego pierwszego charakterystyczny kanciasty design, a z tego drugiego wcięcie w górnej części ekranu i bardzo cienkie ramki. Z tyłu widnieje nawet podwójny aparat, a sprzęt zdaje się działać pod kontrolą bazującego na gestach iOS, który wprowadzony został wraz z iPhonem X w ubiegłym roku.  

Wideo budzi sporo wątpliwości, ale zdaje się, że coś jest na rzeczy

Wszystko, począwszy od animacji, aż po menu ustawień, wygląda przekonująco i zdaje się być prawdziwe, a nie jedynie kolejnym chińskim klonem. Niemniej jednak pewne elementy zdają się budzić wątpliwości, jak np. ikonka blokady, która pozostaje na ekranie po pierwszym odblokowaniu (ta nie pasuje do iPhone'a), co sugerować może, że tak naprawdę jest to androidowe urządzenie, zaprojektowane tak, by wyglądało jak iPhone SE2. Poza tym, podwójny aparat i Face ID w najtańszym iPhonie wydają się być mało prawdopodobne. Jednak niemal w tym samym czasie w sieci ukazały się projekty, które możecie obejrzeć poniżej, pokazujące projekt nowego telefonu Apple i te prezentują sprzęt bardzo podobny do tego, co możemy zobaczyć na nagraniu. Smartfon na wideo to prawdopodobnie zwykły fake, ale jest szansa, że coś jest na rzeczy i Apple rzeczywiście szykuje następcę iPhone'a SE.

 iPhone SE z lewej i SE2 z prawej

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak będzie wyglądał iPhone SE2?

 0