Tak ma wyglądać Apple Watch X. Smartwatch przejdzie zauważalne zmiany

Tak ma wyglądać Apple Watch X. Smartwatch przejdzie zauważalne zmiany

Apple Watch od kilku lat nie wniósł nic konkretnego ani nie przeszedł zmian designu, co potwierdza najnowsza generacja inteligentnych zegarków. Apple chce jednak, by Watch X przyniósł powiew świeżości.

Apple Watch X będzie upamiętniać 10. rocznicę wydania pierwszego smartwatcha firmy, który został wprowadzony na rynek 9 września. Od tego czasu Apple proponuje nowsze modele z niewielkimi zmianami. Nadchodzący inteligentny zegarek ma jednak wyróżniać się na tle poprzedników i zaoferować tu oraz ówdzie pewne zmiany. Te obejmą pasek na zegarek, który zostanie wyposażony w nowy magnetyczny system zapięcia.

Apple Watch X ma przejść zauważalne zmiany w wyglądzie i funkcjonalności.

Tak ma wyglądać Apple Watch X. Smartfon przejdzie zauważalne zmiany

Rozwiązanie to ma za zadanie zwiększyć przestrzeń, która z kolei przyda się do dodania nowych elementów. Z informacji otrzymanych przez AppleTrack wynika, iż Watch Series X może być od 10 do 15 procent cieńszy, czego dowodzą rendery autorstwa @concept_central bazujące na dotychczasowych przeciekach.

Apple Watch X powinien posiadać przycisk akcji, który trafił do Apple Watch Ultra. W nadchodzącym modelu powinniśmy się także spodziewać cieńszych ramek, ale nie będzie wyświetlacza z matrycą wykonaną w technologii microLED, ponieważ panele te mają być drogie i Apple nie widzi sensu stosować ich w tym smartwachu.

Zamiast tego firma pozostanie przy ekranie OLED, ale tu też doczekamy się pewnych usprawnień, bowiem będzie on jaśniejszy i bardziej energooszczędny niż poprzednie wersje.

Watch Series X może za to oferować ciśnieniomierz. Jeżeli chodzi o czas działania na baterii, to powinien on wynieść więcej niż 18 godzin na jednym ładowaniu. Na razie są to wyłącznie plotki, dlatego warto podchodzić do nich z dystansem.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak ma wyglądać Apple Watch X. Smartwatch przejdzie zauważalne zmiany

 0