Tak mógłby wyglądać składany iPhone. Fani prezentują ciekawy projekt

Tak mógłby wyglądać składany iPhone. Fani prezentują ciekawy projekt

Składane smartfony zyskują na popularności, a swoje propozycje sprzedają m.in. Samsung, Motorola czy Xiaomi. Apple nadal nie posiada w ofercie składanego urządzenia, choć spekuluje się, że takowy model zostanie przedstawiony w ciągu najbliższych kilku lat. Chińczycy jednak wyprzedzili producenta z Cupertino i zaprezentowali własnego składanego iPhone'a.

Kto powiedział, że nie ma składanego iPhone'a? Autorzy kanału YouTube 科技美学 (Technology Aesthetics) stworzyli składany smartfon Apple, chociaż do procesu produkcyjnego wykorzystali sporo części pochodzących również z innego sprzętu. Do powstania składanego iPhone'a V użyto aż 37 wyświetlaczy, z kolei zawiasy wzięto z Motoroli Razr. Reszta elementów ma bazować na iPhone 14. Składany iPhone V działa i wykorzystuje do tego system mobilny iOS, aczkolwiek urządzenie pozbawiono niektórych ważnych funkcji takich jak ładowanie bezprzewodowe czy biometria.

Fani pokazali, jak mógłby wyglądać składny iPhone.

Cóż całość wygląda interesująco i przypomina bardziej Motorolę Razr aniżeli składanego iPhone'a. W sieci znajdziemy natomiast użytkowników, którzy uważają, że wideo to umiejętnie przygotowany fake, dlatego trzeba do niego podchodzić z dystansem. Materiał traktujmy po prostu jako wizję tego, jak wyglądałby składany iPhone. Może teraz czas, by amerykański gigant zaprezentował własną propozycję składanego sprzętu?

Wbrew oczekiwaniom może nie być to iPhone, a iPad lub Macbook ze składanym ekranem. Tak przynajmniej uważa Samsung, którego pracownicy podzielili się tą opinią w rozmowie z dostawcami. Premiery składanego produktu Apple należy oczekiwać najwcześniej w 2024 roku lub nawet później. Warto wspomnieć, że producent z Korei Południowej wyśmiał konkurenta w reklamie. Nic dziwnego skoro firma ze Stanów Zjednoczonych, zamiast przedstawiać innowacyjne rozwiązania odgrzewa kolejne smartfony czego idealnym dowodem są iPhone'y 14.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak mógłby wyglądać składany iPhone. Fani prezentują ciekawy projekt

 0