Tak prezentuje się Galaxy S24 Ultra. Do sieci wyciekły jego zdjęcia

Tak prezentuje się Galaxy S24 Ultra. Do sieci wyciekły jego zdjęcia

Jeśli ostatnie doniesienia w kwestii premiery nowej generacji flagowców Samsunga są trafne, to do debiutu linii Galaxy S24 zostało już całkiem niewiele czasu. Teraz, na około 2 miesiące przed domniemaną premierą do internetu wyciekły zdjęcia topowego modelu Galaxy S24 Ultra.

Tak wygląda Galaxy S24 Ultra

O smartfonach z linii Galaxy S24 wiemy już naprawdę sporo. Do tej pory w sieci opublikowana została cała masa nieoficjalnych doniesień na temat wszystkich trzech urządzeń wchodzących w skład tej serii. Przypomnijmy, że według znanych nam informacji, Samsung zamierza zachować obecną taktykę, która zakłada posiadanie w ofercie 3 flagowców. Te nowe otrzymają tylko o oczko wyższy numerek. W ofercie nie zabraknie więc topowego modelu Galaxy S24 Ultra. O tym smartfonie pisaliśmy już niejednokrotnie. Były chociażby przecieki o finalnej specyfikacji aparatów i nawet poznaliśmy wydajność tego modelu w popularnym Geekbenchu.

Tym razem w sieci pojawiło się jednak coś innego, bo zamiast przyglądać się szczegółom na temat specyfikacji technicznej możemy przyjrzeć się samemu urządzeniu.

Tym razem w sieci pojawiło się jednak coś innego, bo zamiast przyglądać się szczegółom na temat specyfikacji technicznej możemy przyjrzeć się samemu urządzeniu. Użytkownik X publikujący wpisy z konta @DavidMa05368498 udostępnił kilka zdjęć Galaxy S24 Ultra. Autor zamazał tylko informacje znajdujące się na dolnej cześci plecków smartfona. Niemniej jednak charakterystyczny wygląd serii Ultra poznają chyba wszyscy, którzy już wcześniej w jakikolwiek sposób mieli z nią do czynienia. Zdjęciami zainteresował się znany leakster Ice Universe, który już wcześniej dostarczał wczesnych informacji na temat nadchodzącego sprzętu. W swoim tweecie napisał, iż zostało potwierdzone, że widoczny na zdjęciach smartfon to faktycznie model Galaxy S24 Ultra.

W pełni płaski ekran

Jeżeli chodzi o wizualne zmiany względem poprzednika to tych jest niewiele. Patrząc na tył obu urządzeń ciężko będzie powiedzieć który jest który. Również krawędzie wydają się być identyczne. Zdaje się jednak, że nowszy model otrzyma w pełni płaski ekran, co można dostrzec przyglądając się jednemu z opublikowanych zdjęć.

Podsumowując, Samsung widocznie tak jak Apple również wpadł w stagnację jeżeli chodzi o wygląd swoich smartfonów. Południowokoreański gigant widocznie woli używać dobrze znanej i sprawdzonej już budowy, do której przyzwyczajeni są też użytkownicy. Czy to plus, czy minus musimy już sami określić. Jedni lubią nowości, inni wręcz przeciwnie.

Na oficjalną premierę linii Galaxy S24, w tym modelu Ultra, nie będziemy długo czekać. Ich debiutu spodziewamy się 17 stycznia 2024 roku. Dzień później ma natomiast rozpocząć się przedsprzedaż, a 30 stycznia wszystkie 3 urządzenia mają pojawić się w regularnej sprzedaży.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak prezentuje się Galaxy S24 Ultra. Do sieci wyciekły jego zdjęcia

 0