Tak wygląda Samsung Galaxy Note 10 - wyciekły oficjalne rendery

Tak wygląda Samsung Galaxy Note 10 - wyciekły oficjalne rendery

Wiemy już, że Samsung planuje ujawnić swój nowy flagowy smartfon, Galaxy Note 10, na początku sierpnia i choć w ostatnim czasie nie brakowało przecieków na temat tego urządzenia, to najnowsze dostarczają nam oficjalne rendery prasowe, które ujawniają finalny wygląd telefonu. Choć trudno mówić tu o jakieś rewolucji, ponieważ design smartfona stanowi jedynie ewolucję jego poprzednika, to jednak trzeba przyznać, że Note 10 prezentuje się niezwykle stylowo, a to za sprawą niezwykle cienkich ramek wokół ekranu. W oczy mocno rzuca się też gradientowy wariant kolorystyczny, który zapewne przypadnie do gustu wielu osobom. Co więcej, wbrew temu, co zdawały się sugerować starsze plotki, urządzenie wciąż posiadać będzie fizyczne przyciski, ponieważ na renderach wyraźnie widać belkę do regulacji głośności i Power.  

Trzeba przyznać, że Note 10 prezentuje się niezwykle stylowo, a to za sprawą niezwykle cienkich ramek wokół ekranu. 

Samsung Galaxy Note 10+

Oczywiście najbardziej rzucającym się w oczy elementem Note 10 jest ogromny wyświetlacz. Ten w przypadku standardowego wariantu mierzyć ma 6,3 cala, a w wersji Note 10+ aż 6,7 cala. Poza tym charakteryzuje się on typowym dla flagowców Samsunga zaokrągleniem bocznych krawędzi oraz posiada kontrowersyjny otwór na przednią kamerkę, co zapewnie nie wszystkim przypadnie do gustu i nieco szkoda, że producent nie zdecydował się na jakieś alternatywne rozwiązanie, w stylu peryskopowego modułu przedniego aparatu. W odróżnieniu jednak od Galaxy S10, ta w Galaxy Note 10 umieszczona została po środku jego górnej części. Rendery nie zdradzają też obecności czytnika linii papilarnych, co najpewniej oznacza, że otrzymamy skaner odcisków palców zintegrowany z wyświetlaczem.

Samsung Galaxy Note 10

Spoglądając na plecki urządzenia widzimy potrójny moduł tylnego aparatu wraz z towarzyszącą im lampą LED. Tył najpewniej wykonany jest ze szkła, co pozwoli na wsparcie dla technologii bezprzewodowego ładowania. Grafiki nie zdradzają jednak, czy w tej flagowej serii Samsunga uchował się jeszcze port minijack 3,5 mm na słuchawki. Dotychczas koreański gigant mocno chwalił się, że jest już jednym z nielicznych producentów, który stosuje jeszcze to złącze w swoich topowych telefonach, kiedy konkurencja zmusza nas do stosowania przejściówek lub bezprzewodowych rozwiązań, ale może to ulec zmianie wraz z Note 10. Wszystkie szczegóły poznamy 7 sierpnia, na oficjalnej prezentacji Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+.   

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak wygląda Samsung Galaxy Note 10 - wyciekły oficjalne rendery

 0