Tak wygląda smartwatch OnePlus. Zegarek ujawniony przed oficjalną prezentacją

Tak wygląda smartwatch OnePlus. Zegarek ujawniony przed oficjalną prezentacją

Popularny chiński producent smartfonów, OnePlus, ogłosił na początku marca datę prezentacji swojej mocno wyczekiwanej nowej flagowej serii telefonów, czyli OnePlus 9. Wydarzenie zaplanowano na 23 marca, czyli jutro i wiadomo, że nowe smartfony to nie wszystko, co firma ma do pokazania i przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Ta zepsuta została jednak przez przecieki, gdyż wiemy, że chodzi o pierwszy smartwatch tej marki, a Unbox Therapy, znane ze swojego kanału na YouTube, gdzie jak sama nazwa wskazuje koncentruje się na unboxingach, opublikowało na Twitterze grafikę prezentującą nadchodzący zegarek.  

Unbox Therapy opublikowało na Twitterze grafikę prezentującą nadchodzący zegarek od OnePlus.  

Nie da się ukryć, że przecieki na temat przygotowywanych przez OnePlus produktów dość mocno zespoły planowane przez firmę wydarzenie, gdyż producentowi nie pozostało nic innego, jak tylko potwierdzić informacje, jakie docierały do nas w ostatnich tygodniach. Nieoficjalne doniesienia zawierały informacje o niemal wszystkich głównych funkcjach smartwatcha, a także jego designie. Wiemy więc, że urządzenie będzie miało klasę odporności na kurz i wodę IP68, tygodniową żywotność baterii z 20-minutowym ładowaniem dzięki obsłudze Warp Charge, powiadomienia push dla połączeń, możliwość sterowania muzyką i telewizorem OnePlus TV. Na pokładzie znajdziemy także 4 GB pamięci na dane.

Inne domniemane funkcje obejmują opracowany przez OnePlus system operacyjny, zamiast standardowego Wear OS od Google, śledzenie snu, monitorowanie tętna i stresu, pomiary SpO2, automatyczne wykrywanie treningu i tryb pływania. Uważa się, że oprócz potwierdzonego na renderze czarnego koloru, smartwatch będzie dostępny w srebrnym odcieniu. Wszystkiego dowiemy się już jutro, a jeśli cena OnePlus Watch będzie atrakcyjna, sprzęt może okazać się naprawdę ciekawą alternatywą choćby dla Apple Watch. Niemniej jednak nie da się ukryć, że inteligentne zegarki wciąż nie odniosły spektakularnego sukcesu, na jaki wiele firm liczyło i zapewne produkt OnePlus tego nie zmieni. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak wygląda smartwatch OnePlus. Zegarek ujawniony przed oficjalną prezentacją

 0