Tak wygląda Xiaomi Mi 10 - wyciekł baner promocyjny

Tak wygląda Xiaomi Mi 10 - wyciekł baner promocyjny

Od początku 2020 roku w sieci zaczyna pojawiać się mnóstwo przecieków na temat flagowych smartfonów, które zadebiutować mają w nadchodzących miesiącach. Jednym z bohaterów takowych doniesień jest Xiaomi Mi 10, o specyfikacji którego pisaliśmy przed dwoma tygodniami, a od tego czasu pojawiły się kolejne przecieki na jego temat. Najnowszy z nich pozwala nam w końcu przyjrzeć się samemu telefonowi, a raczej jego tylnemu panelowi w dwóch wersjach kolorystycznych. Nowy flagowy model chińskiego giganta zdaje się stawiać na dość klasyczny design, a na pewno nie będzie tak ekstrawagancki jak model Mi Mix Alpha, choć Mi 10 zdaje się czerpać pewne inspiracje z tego imponującego telefonu.

Do sieci wyciekł baner promocyjny, który możecie obejrzeć powyżej. Ten prezentuje się jak oficjalny materiał Xiaomi Mi 10.

Warto jednak zacząć od tego, że baner promocyjny, który możecie obejrzeć powyżej, choć prezentuje się jak oficjalny materiał, to jednak nie mamy pewności, czy nie jest dziełem jakiegoś domorosłego grafika z nadmierną ilością wolnego czasu, więc radzimy zachować nieco dystansu. Tym, co pierwsze rzuca się w oczy na renderze, jest oczywiście wyraźnie odcinający się pionowy pas biegnący wzdłuż całego tylnego panelu po jego lewej stronie. Na tym elemencie umieszczony jest moduł aparatu, a poza tym zdaje się on przełamywać dość nudny schemat, który obserwujemy na większości smartfonów. Nie uświadczymy tu jednak futurystycznego wyświetlacza zawiniętego wokół obudowy, niczym w Mi Mix Alpha, choć jeśli wygląd Mi 10 się potwierdzi, to Xiaomi najwyraźniej zamierza odświeżyć wzornictwo swoich produktów właśnie w oparciu o Alphę.  

Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro - wyciekła pełna specyfikacja nowych flagowców

Baner potwierdza także obecność procesora Snapdragon 865, czyli nowego topowego SoC od Qualcomm, który napędzać będzie tegoroczne flagowce, ale nie jest to żadna niespodzianka, ponieważ na prezentacji tego układu mobilnego zdradzono już, że Mi 10 będzie jednym z pierwszych urządzeń, które zrobią z niego użytek. Dostrzec możemy tu także oznaczenie 5G, choć wsparcie dla nowej generacji łączności mobilnej dostępne może być jedynie dla droższego wariantu Pro. Ostatnią informacją jaką zdradza baner jest data prezentacji, czyli 11 lutego. Co ciekawe, jest to termin na dwa tygodnie przed startem targów MWC 2020 (być może Xiaomi nie chce, by zapowiedź jego flagowców została przyćmiona przez konkurencję), a co więcej na ten sam dzień zaplanowana została konferencja Unpacked, na której Samsung ujawni modele z serii Galaxy S20, więc szykuje nam się bezpośrednie starcie.    

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak wygląda Xiaomi Mi 10 - wyciekł baner promocyjny

 0