Tak wyglądać będą kolejne flagowce Samsunga. Seria Galaxy S24 na zdjęciach

Tak wyglądać będą kolejne flagowce Samsunga. Seria Galaxy S24 na zdjęciach

Z plotek wynika, że kolejna seria flagowych smartfonów od Samsunga otrzyma poważne zmiany pod maską. Co jednak z wyglądem zewnętrznym modeli Galaxy S24? Wygląda na to, że w tym zakresie raczej nie powinniśmy oczekiwać zbyt dużych zmian. 

Wszystkie trzy nadchodzące modele, czyli Galaxy S24, S24+ i S24 Ultra, a raczej ich atrapy, uwieczniono na zdjęciach udostępnionych przez @SonnyDickson. Dwa mniejsze modele mają płaskie boki i zaokrąglone narożniki, a z tyłu widnieją charakterystyczne trzy obiektywy aparatu.

Wygląda na to, że w zakresie designu raczej nie powinniśmy oczekiwać zbyt dużych zmian w ramach serii Galaxy S24. 

Galaxy S24

Galaxy S24 Ultra wyróżnia się bardziej prostokątnym wyglądem i dwoma dodatkowymi obiektywami aparatu z tyłu. Wcześniej rendery oparte na projektach CAD wyciekły i ujawniły wymiary telefonu – 162,3 x 79,0 x 8,7 mm, co oznacza, że nowy model będzie mierzył dokładnie tyle samo co S23 Ultra. Atrap niestety nie sfotografowano od przodu – nowy Ultra ma się nieco spłaszczyć na froncie (choć nie będzie całkiem płaski). Waga też powinna pozostać bez zmian.

Galaxy S24

Rendery Galaxy S24+ pokazują, że jego wymiary będą wynosić 158,5 x 75,9 x 7,75 mm, a inny przeciek podaje wymiary S24 - 147,0 x 70,5 x 7,6 mm. Tutaj również obyło się zmian w porównaniu do S23+ i S23. Należy pamiętać, że poprzednie plotki wskazywały, że Samsung pójdzie śladami Apple i przejdzie na tytanowe ramki we flagowcach na rok 2024, odchodząc od Armor Aluminium. Wszystkie atrapy pomalowane są na biało, ale dochodziły nas już słuchy o czterech podstawowych wersjach kolorystycznych i kilku innych kolorach (część z nich prawdopodobnie będzie dostępna wyłącznie w sklepie Samsunga).

Galaxy S24

Jeśli chodzi o wyświetlacze, według plotek (wreszcie) wszystkie trzy będą panelami LTPO. Tylne kamery również zostaną poddane pewnym ulepszeniom, przy czym większość zmian skupi się na modelu Ultra. Oczekuje się, że seria Samsung Galaxy S24 zostanie zaprezentowana w styczniu podczas kolejnego wydarzenia Unpacked.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tak wyglądać będą kolejne flagowce Samsunga. Seria Galaxy S24 na zdjęciach

 0