Team Group T-FORCE XTREEM ARGB - podświetlany RAM z lustrzanym designem

Team Group T-FORCE XTREEM ARGB - podświetlany RAM z lustrzanym designem

Pamięci RAM wyposażone w system podświetlenia RGB nikogo już nie dziwią, dlatego ich producenci muszą się nieco postarać, by wyróżnić swój produkt spośród konkurencji. Team Group postawił tym samym na oryginalną i stylową powierzchnię obudów swoich nowych modułów T-FORCE XTREEM ARGB. Firma określa je pierwszym na świecie lustrzanym designem w tego typu pamięciach, ze względu na zastosowanie wysokiego połysku odbijającego otoczenie (wcześniej rozwiązanie to pojawiło się w dysku SSD Delta Max). To właśnie lustrzana powierzchnia, penetracja światła i zastosowanie technologii ARGB na całej powierzchni obudowy mają stanowić trzy główne wyróżniki tych pamięci RAM, aczkolwiek pochwalić mogą się one także bardzo solidną specyfikacją, z prędkościami sięgającymi 4800 Mhz.

Poza tym, Team Group kieruje ten produkt przede wszystkim do graczy i entuzjastów PC, którzy lubią upiększać swoje komputery.

Team Group T-FORCE XTREEM ARGB - podświetlany RAM z lustrzanym designem

Adresowalne podświetlenie LED RGB (ARGB oznacza zastosowanie pojedynczych diod emitujących kolory niezależnie, z możliwością kontrolowania ich prędkości) umożliwia użytkownikom personalizację iluminacji na bardzo wysokim poziomie. Trzeba przyznać, że zastosowanie technologii wraz z lustrzaną powierzchnią obudowy radiatorów przekłada się na bardzo stylowy efekt. Producent chwali się również rygorystycznym doborem układów IC, za pomocą testów kompatybilności i stabilności. Poza tym, Team Group kieruje ten produkt przede wszystkim do graczy i entuzjastów PC, którzy lubią upiększać swoje komputery. Obie grupy powinny docenić także wydajność tych modułów, które sprzedawane będą w zestawach 2x 8 GB. Tak prezentują się poszczególne dostępne wersje:

  • 2x 8 GB, 3200 MHz, CL14-14-14-34, 1,35 V,
  • 2x 8 GB, 3200 MHz, CL16-18-18-38, 1,35V,
  • 2x 8 GB, 3600 MHz, CL14-15-15-35, 1,45 V,
  • 2x 8 GB, 3600 MHz, CL18-22-22-42, 1,35 V,
  • 2x 8 GB, 4000 MHz, CL18-22-22-42, 1,35 V.

T-FORCE XTREEM ARGB posiadają wbudowany Profil O.C. umożliwiający uzyskanie wyższych prędkości niż natywnie obsługiwane przez platformy Intela i AMD. Poza tym, pamięci obsługują popularne standardy synchronizacji podświetlenia, stosowane przez producent płyt głównych, dzięki którym dopasujemy iluminację RAM do innych komponentów w naszym PC. Warto też podkreślić, że moduły objęte są dożywotnią gwarancją. Niestety nie ujawniono jeszcze ich cen, ale te zapewne będą wyraźnie wyższe niż w przypadku najbardziej podstawowych odpowiedników.    

Team Group T-FORCE XTREEM ARGB - podświetlany RAM z lustrzanym designem

Pokaż / Dodaj komentarze do: Team Group T-FORCE XTREEM ARGB - podświetlany RAM z lustrzanym designem

 0