Techland zwiastuje nową grę. Fani będą zaskoczeni

Techland zwiastuje nową grę. Fani będą zaskoczeni

Techland wciąż mocno wspiera Dying Light 2, czyli swoją ostatnią grę, ale studio jest już gotowe, aby zacząć zwiastować swój najnowszy projekt. Wrocławski deweloper ogłosił, że rozpoczął prace nad nową zupełnie nową grą.

Co istotne nie będzie to kolejna odsłona Dying Light, bo Techland opracowuje teraz zupełnie nową markę, która zadebiutuje jako RPG akcji AAA z otwartym światem w klimatach fantasy. Zaintrygowani? Niestety w ramach ogłoszenia opublikowano jedynie poniższą grafikę koncepcyjną.

Techland opracowuje zupełnie nową markę, która zadebiutuje jako gra AAA z gatunku RPG akcji  z otwartym światem w klimatach fantasy.

Techland zwiastuje nową grę. Fani będą zaskoczeni

W ogłoszeniu CEO Techland, Paweł Marchewka, powiedział: „Naszą ambicją jest wprowadzenie zupełnie nowego IP, które znacznie różni się od tego, co robiliśmy przez ostatnie kilka lat. Chcemy stworzyć doświadczenie w pełni nowej generacji. Nowa epicka gra fantasy osadzona w rozległym otwartym świecie, napędzana umiejętnościami i doświadczeniem, które zdobyliśmy jako zespół przez lata, nasycona nowymi pomysłami, pasją i kreatywnością”.

Ta wypowiedź sugeruje, że nowa gra Techlandu zapewne ominie poprzednią generację konsol, ale na tym etapie ich życia można było się tego spodziewać. Wielu twórców Wiedźmina 2, Wiedźmina 3, Cyberpunka 2077, Horizon Zero Dawn i innych znanych projektów dołączyło do Techlandu, aby pracować nad tą grą. Jednak w tej chwili nie ogłoszono żadnych dalszych szczegółów, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

Kolejna gra Techlandu ma być zupełnie innym projektem w porównaniu do poprzednich tytułów, na co zresztą liczymy. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Techland zwiastuje nową grę. Fani będą zaskoczeni

 0