Tecno Phantom Ultimate. Zobaczcie prototyp ciekawego rozwijanego smartfona

Tecno Phantom Ultimate. Zobaczcie prototyp ciekawego rozwijanego smartfona

Tecno zaprezentowało najnowszy koncepcyjny produkt przygotowany w swoich laboratoriach badawczo-rozwojowych – mowa tu o zwijanym smartfonie Phantom Ultimate. Urządzenie rozsuwa się na boki, zwiększając przekątną wyświetlacza z 6,55” do 7,11” w nieco ponad sekundę. 

Phantom Ultimate ma silnik z jednym napędem, który rozszerza urządzenie po naciśnięciu przycisku umieszczonego w prawym górnym rogu telefonu. Po złożeniu urządzenie jest standardowym smartfonem o przekątnej 6,55 cala z dodatkowym ekranem umieszczonym z tyłu i pełniącym funkcję wyświetlacza Always-On.

Tecno zaprezentowało najnowszy koncepcyjny produkt - Phantom Ultimate.

Jeśli chodzi o specyfikację, panel to 7,11-calowy On-cell LTPO AMOLED o rozdzielczości 2296 × 1596 pikseli i zagęszczeniu pikseli na poziomie 388 PPI. Oferuje 100% pokrycie gamy kolorów DCI-P3, chociaż takie liczby są trudne do zweryfikowania w przypadku prototypów.

Urządzenie ma u podstawy grubość 9,93 mm, a Tecno obiecuje, że z łatwością trzyma się je w jednej dłoni. Urządzenie posiada szkło ochronne w obszarze przesuwania oraz teksturowany tył zapewniający lepszą przyczepność.

Tecno  Phantom Ultimate.

Trzeba jednak pamiętać, że ​​Phantom Ultimate na razie to tylko koncept i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie pojawi się na rynku. Producent nie podaje żadnych dat, a niewykluczone, że sprzęt ten nigdy nie trafi do sprzedaży. Mamy jednak nadzieję, że zwijane telefony w końcu będą dostępne i staną się realną alternatywą dla składanych modeli. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tecno Phantom Ultimate. Zobaczcie prototyp ciekawego rozwijanego smartfona

 0