Tekken 7 - premier Polski, Lidia Sobieska zaprezentowana na nowym zwiastunie

Tekken 7 - premier Polski, Lidia Sobieska zaprezentowana na nowym zwiastunie

Bandai Namco zaskoczyło polskich graczy Tekken 7 zapowiadając nową postać, którą jest premier Polski, jak się później okazało nie Krystyna, tylko Lidia Sobieska obejmująca stanowisko szefa rządu w bardzo młodym wieku. Nie chce ona Tekken Force w naszym kraju, dlatego też przyjęła zaproszenie do Turnieju Króla Żelaznej Pięści, by co sama podkreślała w zwiastunie - walczyć w imię wszystkich Polaków. Przybywa ona na wydarzenie na zaproszenie szefa Mishima Zaibatsu, który w specjalnym liście poinformował ją, że jeśli nie chce znaleźć się w trudnym położeniu powinna z nim współpracować. Jej celem jest więc uwolnienie Polski spod wpływów organizacji. Początkowo deweloperzy nie zdradzili twarzy bohaterki, ale wreszcie udostępnili najnowszy trailer przybliżający postać Polskiej Premier.

DLC z polską premier pojawi się 23 marca.

Wojowniczka specjalizuje się w sztukach walki, a dokładniej karate. Na materiale widzimy, że Lidię cechuje patriotyzm, ponieważ walczy w stroju z dużym napisem "Polska", z kolei na rękawicach umieszczono rysunki inspirowane polską husarią. Do tego przemawia w ojczystym języku. DLC z premier Polski, Lidią Sobieską zadebiutuje 23 marca. Tymczasem możemy zobaczyć jej popis umiejętności na opublikowanych fragmentach rozgrywki. Sam fakt dodania wojowniczki na co dzień piastującej stanowisko premiera jest nietypowy, ale dlaczego akurat postawiono na kobietę? Według Katsuhiro Harada powód był prosty, mianowicie w historii naszego kraju funkcję szefa rządu pełniło kilka kobiet w przeszłości Hanna Suchocka, z kolei w minionych latach Ewa Kopacz czy Beata Szydło. Twórcy więc chcieli dodać taką postać do swojej gry.

Tekken 7 to produkcja ciesząca się dużym zainteresowaniem również w Polsce. Zgodnie z danymi z poprzedniego roku sprzedaż przekroczyła 6 milionów egzemplarzy, zaś łącznie gry z tej serii trafiły do 50 milionów odbiorców. Historia Tekken 7 osadzona w mrocznym czasie przybliża nam historię rodowego konfliktu Heihachima Mishimy oraz jego syna Kazuy. Tekken 7 dostępny jest na komputerach i konsolach PlayStation 4/Xbox One.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tekken 7 - premier Polski, Lidia Sobieska zaprezentowana na nowym zwiastunie

 0