Telefon Coca-Coli jest prawdziwy i wkrótce zostanie wprowadzony na rynek

Telefon Coca-Coli jest prawdziwy i wkrótce zostanie wprowadzony na rynek

Wszystko wskazuje na to, że telefon Coca-Coli wkrótce trafi do sprzedaży. Firma podobno potwierdziła wiarygodnemu informatorowi wprowadzenie urządzenia sygnowanego swoim logo.

 Podobno telefon Coca-Coli trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale tego roku.  Coca-Cola najwyraźniej rozpoczęła współpracę z marką smartfonów, aby wprowadzić telefon na rynek; jednak nazwa owego producenta nie została jeszcze podana. W ujawnionych renderach telefon wydaje się przebrandowanym Realme 10 4G. Jeśli rzeczywiście telefon Coca-Cola jest wersją telefonu od Realme, to może mieć podobne specyfikacje. Realme 10 4G jest napędzany przez MediaTek Helio G99 SoC w połączeniu z procesorem graficznym ARM G57 MC2. Wyposażony jest w 6,4-calowy wyświetlacz Full HD+ AMOLED.

Coca-Cola wprowadzi na rynek telefon brandowany swoim logo. Najprawdopodobniej jest to pomalowany na czerwono Realme 10 4G.

Informator udostępnił również rendery nadchodzącego telefonu Coca-Coli, prezentując spodziewany projekt. Render pokazuje tylny panel telefonu, który zawiera dwa aparaty z lampą błyskową LED i regulację głośności na prawej krawędzi. Dodatkowo telefon ma zaokrąglone krawędzie. Smartfon prawdopodobnie pojawi się w kolorze czerwonym z brandingiem Coca-Coli na odwrocie. Według doniesień 91Mobiles, ujawnione rendery nadchodzącego smartfona Coca-Coli sugerują, że będzie to przemianowany Realme 10 4G. Telefon został wprowadzony na rynek w listopadzie zeszłego roku z wbudowanym SoC MediaTek Helio G99. Urządzenie jest wyposażone w 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD+ z ochroną Corning Gorilla Glass 5 i częstotliwością odświeżania 90 Hz. Telefon posiada 90,8-procentowy współczynnik ekranu do wielkości.

Realme 10 4G jest dostarczany z 50-megapikselowym podwójnym aparatem tylnym z lampą błyskową LED, co jest zgodne z konfiguracją aparatu widoczną na renderze telefonu Coca-Cola. Model od Realme zawiera również 16-megapikselowy aparat do selfie z przodu. Telefon jest zasilany baterią o pojemności 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania SuperVOOC 33 W. Działa na Androidzie 12 od razu po wyjęciu z pudełka z nakładką Realme UI 3.0. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Telefon Coca-Coli jest prawdziwy i wkrótce zostanie wprowadzony na rynek

 0