Telefony Neffos z 5,5 calowym ekranem

Telefony Neffos z 5,5 calowym ekranem

Rynek smartfonów obfituje w ostatnich latach w ekrany o coraz większych przekątnych i parametrach. Pojawia się pytanie, jaki wyświetlacz wybrać, aby równocześnie gwarantował pełnię doznań, wygodę i poręczność użycia?

Ekrany 5,5 calowe są bez wątpienia dobrym rozwiązaniem dla osób spędzających sporo czasu w podróży bądź w biegu. Niezależnie od tego wspomniany wyświetlacz umożliwia wykonywanie wielu różnych i w większości istotnych czynności, realizowanych także przy pomocy komputera. Pisanie mejli, przeglądanie dokumentów, tworzenie prezentacji lub nieskomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych na 5,5 calowym ekranie nie stanowi dużego wyzwania. Dodatkowo dzięki swej wielkości czasem może on zastąpić tablet lub laptopa, a mieści się praktycznie bez większego problemu w kieszeni spodni. Korzystanie z portali streamingowych na urządzeniach mobilnych (w tym na smartfonach) cieszy się coraz większą popularnością. Wielu z nas stara się maksymalnie wykorzystywać czas w drodze do i z pracy. Pasażerowie komunikacji miejskiej coraz częściej sięgają po smartfon, nie tylko po to, by słuchać muzyki albo przeglądać strony www, ale także żeby obejrzeć najnowszy odcinek swojego ulubionego serialu lub tutoriale z YouTuba.

Dość rozsądną propozycją wśród budżetowych smartfonów wyposażonych w 5,5-calowe ekrany są modele Neffos C7 i X1

Korzystanie ze smartfona z 5,5 calowym ekranem z pewnością zadowoli osoby, które lubią duży i wyraźny obraz. Dzięki sporym rozmiarom wyświetlacza mniej szczegółów umknie ich uwadze. Smartfonem dającym możliwość skorzystania z wymienionych wyżej zalet jest chociażby TP-Link Neffos C7. Ten model ten, wyposażony w technologię HD IPS, umożliwia komfortowe wyświetlanie video, przeglądanie zdjęć oraz granie, na wysokim poziomie szczegółowości. Neffosy C7 i X1 Max posiadają autorską nakładkę od producenta - NFUI 7.0, zmniejszającą natężenie niebieskiego światła ekranu, które wpływa negatywnie na zmęczenie oczu. Dzięki niej użytkownik może sam wybrać i ustawić stałe godziny włączania się trybu Ochrony Oczu. Nakładka ta, dbając o ochronę ludzkiego oka, wykorzystuje przyjazną dla niego kolorystykę. TP-Link Neffos C7 kosztuje ok. 499 zł. TP-Link Neffos X1 Max można kupić w cenie od ok. 699 zł (w wariancie 3/32 GB) lub 799zł (4/64 GB). Oba modele dostępne są w dwóch kolorach: szarym i złotym.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Telefony Neffos z 5,5 calowym ekranem

 0