Ten elektryczny trzykołowy samochód kopie kryptowaluty podczas postoju. Zobaczcie Daymak Spirit

Ten elektryczny trzykołowy samochód kopie kryptowaluty podczas postoju. Zobaczcie Daymak Spirit

W październiku ubiegłego roku kanadyjski producent pojazdów Daymak zapowiedział trójkołowy samochód zasilany energią elektryczną. Samo auto to niecodziennie wyglądająca konstrukcja, która dodatkowo podczas postoju kopie kryptowaluty jak Ethereum czy Dogecoin.

Daymak zamieścił pierwszą jazdę próbną 3-kołowego samochodu elektrycznego Spiritus. Czerwony pojazd, który wchodzi w skład serii Avvenire z łatwością przemierza alejki i ulice, udowadniając, że nie jest tylko pojazdem koncepcyjnym. W pełni elektryczny trójkołowy pojazd Daymak Avvenire Spiritus to dwumiejscowy pojazd z opcjonalnymi funkcjami autonomicznej jazdy. Pojazd wyposażono w łączność Wi-Fi, klimatyzację, 12-głośnikowy system nagłośnienia i panele słoneczne, które umożliwiają dodatkowe, choć powolne ładowanie. Spiritus zaoferuje również szybkie ładowanie (poniżej dwóch godzin do pełna), system alarmowy GPS oraz tylną kamerę cofania. Daymak chwali się, że nowy Spiritus "dodaje najwyższy komfort podczas codziennych dojazdów". Na jednym ładowaniu seria Spiritus będzie w stanie przebyć 480 km.

Samochody elektryczne Spiritus posiadają zintegrowane portfele Nebula, a także oprogramowanie Nebula Miner, które pozwala kopać kryptowaluty w czasie postoju.

Seria Spiritus jest dostępna w dwóch wersjach — Spiritus Deluxe i Spiritus Ultimate, a ceny sięgają nawet 149000 USD. Unikalną opcją obu pojazdów jest możliwość wydobywania kryptowalut, czeo nie oferuje żaden inny producent samochodów, a przynajmniej nie fabrycznie. "Dzięki naszej nowej, całkowicie elektrycznej serii Avvenire nie sprzedajemy pojazdów elektrycznych; dajemy ludziom dostęp do bardziej ekologicznej przyszłości, o której nigdy nie myśleli, że jest możliwa. Więc przyjdź i przekonaj się sam i stań się tego częścią. Jeździj szybko, bądź zielony" - reklamuje producent.

Daymak Spiritus będzie pierwszym w historii samochodem elektrycznym, który będzie wydobywał kryptowaluty podczas parkowania, w tym Bitcoin, Doge, Ethereum, Cardano i inne. Nastąpi to za pośrednictwem Daymak Nebula, naszego kompleksowego pakietu kryptowalut. Dotykając pulpitu Spiritus, możesz uzyskać dostęp do interfejsu Nebula Miner, a także do portfela Nebula, w którym możesz zbierać swoje zyski z koparek oraz płacić/otrzymywać/zastawiać wiele kryptowalut. Portfel Nebula będzie również dostępny na wszystkich smartfonach.

Niestety, póki co nie wiadomo, ani jaką wydajność ma samochód, ani ile można kopać na jednym ładowaniu ;)

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ten elektryczny trzykołowy samochód kopie kryptowaluty podczas postoju. Zobaczcie Daymak Spirit

 0