Ten powerbank przedłuży czas pracy Razer Blade Stealth do 15 godzin

Ten powerbank przedłuży czas pracy Razer Blade Stealth do 15 godzin

Razer Blade Stealth to niezwykle potężny laptop, jednak swoje parametry okupił relatywnie krótką żywotnością baterii. Aby temu zaradzić, firma wprowadziła powerbank, który znacznie wydłuża czas pracy urządzenia.

Akcesorium zwie się Razer Power Bank, a jego cena wynosi 149,99 dolarów. Odznacza się pojemnością rzędu 12,800 mAh i wykonane jest z aluminium frezowanego CNC. Powerbank posiada dwa standardowe porty USB-A oraz jeden port USB typu C, którym może zasilać aż do trzech urządzeń jednocześnie. Obsługuje on technologię Qualcomm Quick Charge 3.0 z kompatybilnymi urządzeniami - dzięki niej sprzęty mobilne potrzebują czterokrotnie mniej czasu na całkowite uzupełnienie energii. Jeśli chodzi zaś o laptopa, po zaledwie dwóch godzinach można nim w pełni naładować Razer Blade Stealth. Zdaniem producenta Razer Power Bank jest "zoptymalizowany" pod kątem współpracy z Blade Stealth, ale będzie można do niego podłączyć każdy laptop wyposażony w port USB-C, w tym także MacBooka Pro.

Razer chwali się, że jego powerbank potrafi wykryć typ podłączonego urządzenia i dostosować do niego warunki ładowania.

Razer planuje wprowadzić swój najnowszy powerbank w marcu. Ma on wymiary 12,58 x 2,72 x 2,34 cm i waży 335 gramów. Według dostawcy sprzętu, zmieści się w kieszeni spodni. Do kompletu będzie dołączona zewnętrzna bateria, jak również kabel USB typu C oraz przejściówka z USB-A na USB-C. Czego jednak zabraknie w zestawie to zasilacz wtyczkowy. Producent poleca własne, kosztujące 50 dolarów akcesorium o mocy 45 W z obsługą USB-C. Firma twierdzi, że wbudowana bateria Blade Stealth w połączeniu z powerbankiem zapewni nam 15 godzin użytkowania. Cena, jaką życzy sobie Razer jest nieco droższa niż konkurencyjne rozwiązania, aczkolwiek możliwość równoczesnego ładowania telefonów komórkowych może okazać się przydatnym bonusem.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ten powerbank przedłuży czas pracy Razer Blade Stealth do 15 godzin

 0