Tenda prezentuje dwuzakresowy, bezprzewodowy router

Tenda prezentuje dwuzakresowy, bezprzewodowy router

Tenda wprowadza do swojej oferty nowy dwuzakresowy, bezprzewodowy router MU-MIMO AC10U. Wydajność, stabilność i nowoczesny, świetny wygląd – czego chcieć więcej?

Dwuzakresowy router Tenda AC10U pracuje w pasmach 2,4 GHz oraz 5 GHz i wspierany jest nie tylko przez szereg najnowszych technologii, ale także aż 4 anteny o zysku energetycznym 5 dBi dla jak najlepszej wydajności, dzięki temu jest w stanie zaoferować łączną prędkość Wi-Fi wynoszącą niemal 1200 Mb/s. Jeśli jednak użytkownik nie może skorzystać z sieci bezprzewodowej – router Tenda AC10U oferuje cztery gigabitowe porty zapewniające szybkie i stabilne połączenie z internetem oraz port USB 2.0 pozwalający nam na udostępnianie plików lub podłączenie drukarki. To więcej niż wystarczający zestaw dla przeciętnego użytkownika sieci, o czym przekonamy się o tym już w lutym 2018 roku.

Wydajność, stabilność i nowoczesny, stylowy wygląd – czego chcieć więcej?

Router Tenda AC10U został wyposażony w wydajny 1 GHz procesor, a także szereg technologii zapewniających jak najmocniejszy sygnał. Beamforming+, zapewnia formatowanie wiązki i automatycznie wykrywa urządzenia korzystające z sieci bezprzewodowej, aby skupić na nich moc nadawania sygnału. Technologia MU-MIMO pozwala na korzystanie z sieci przez wiele urządzeń jednocześnie bez utraty prędkości, a dzięki czterem zewnętrznym antenom możemy bezproblemowo surfować po internecie. Dodatkowa aplikacja Tenda pozwala na ustawienie harmonogramów w celu automatycznego włączania i wyłączania Wi-Fi, by oszczędzać energię lub sprawdzić poziom wykorzystania sieci na danych urządzeniach.

 

Komentarze do: Tenda prezentuje dwuzakresowy, bezprzewodowy router