Tenda prezentuje mobilny hotspot 4G185

Tenda prezentuje mobilny hotspot 4G185

Tenda zaprezentowała mobilny hotspot 4G185 obejmujący najnowszą generację sieci LTE 4G z prędkością transmisji danych wynoszącą do 150 Mb/s. 

Wykorzystanie najnowszej sieci 4G LTE sprawia, że prędkość wysyłania danych może uzyskać do 50 Mb/s. Do połączenia z siecią potrzebna jest dedykowana aplikacja. W niej to, po wybraniu funkcji "Scan connect Wi-Fi", użytkownik musi zeskanować kod QR, po czym urządzenie zostaje połączone z siecią bezprzewodową. Urządzenie obsługuje łączenie jednym przyciskiem poprzez WPS (Wi-Fi Protected Setup). Producent podkreśla, że mobilny hotspot 4G185 jest dedykowany przede wszystkim osobom, które potrzebują mobilnego internetu podczas podróży lub przebywają na wakacjach. Tenda 4G185 obsługuje różne typy urządzeń korzystających z sieci bezprzewodowej: komputery osobiste, tablety, laptopy, notebooki czy smartfony.

Urządzenie obsługuje do dziesięciu urządzeń pracujących jednocześnie

tenda 4g185 wifi

Model 4G185 wyposażono w baterię 2100 mAh, co pozwala na obsługę do dziesięciu urządzeń jednocześnie przez sześć godzin. W tym samym czasie użytkownik może udostępniać zdjęcia, muzykę, video i inne pliki, wystarczy tylko, że użyje karty microSD. Dodatkowo urządzenie posiada kolorowy ekran TFT, na którym wyświetla się informacja o statusie urządzenia w czasie rzeczywistym, co pomaga kontrolować zużycie danych. Oprócz tego, wyświetlane są takie dane jak: czas połączenia, żywotność baterii, siła sygnału, liczba podłączonych użytkowników oraz krótkie powiadomienia serwisowe. Po dwukrotnym naciśnięciu przycisku WPS, na ekranie pojawi się identyfikator SSID oraz klucz. 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tenda prezentuje mobilny hotspot 4G185

 0