Tenda przygotowała promocje z okazji Black Friday 2020

Tenda przygotowała promocje z okazji Black Friday 2020

Już w najbliższy piątek (27 listopada) odbędzie się coroczne święto zakupowe na świecie znane jako Black Friday, a w Polsce określane również mianem Czarnego Piątku. To dzień, w trakcie którego producenci i sklepy szykują największe promocje i przeceny na swoje produkty. Chociaż zwyczaj ten przybył do nas ze Stanów Zjednoczonych, to ma w naszym kraju już całkiem długą tradycję, a z roku na rok Black Friday obchodzony jest coraz huczniej. Nie inaczej będzie i tym razem. Jednym z producentów, który przygotował ciekawe promocje jest marka Tenda, znana z produkcji wysokiej jakości sprzętów sieciowych. Z okazji nadchodzącego Czarnego Piątku kupicie zarówno zaawansowane routery, w tym również bezprzewodowe i mobilne, systemy mesh, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, switche soho, a także inteligentne wtyczki. W skrócie – każdy znajdzie coś dla siebie i to w cenach obniżonych nawet o 40%.

Marka Tenda przygotowała promocje z okazji Black Friday 2020.

Tenda MW12

Najważniejsze pytanie brzmi – co dokładnie przygotowała firma Tenda z okazji Black Friday 2020? Jak już wspominałem wcześniej, propozycji jest naprawdę dużo i każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie. Listra przecenionych produktów liczy kilkanaście pozycji. Zdecydowanie jednym z ciekawszych urządzeń jest dwupasmowy, gigabitowy router Tenda AC23, który wyposażony jest w 7 anten o mocy 6 dBi i oferuje maksymalną prędkość przesyłania danych na poziomie 2033 Mb/s (1733 Mb/s przy 5 GHz i 300 Mb/s przy sieci 2,4 GHz). Oprócz niego w niższych cenach zakupicie również modele AC21 (AC2100, gigabitowe porty, 6 anten o mocy 6 dBi), AC19 (AC2100, 5 gigabitowych portów, port USB) oraz AC8 (dwupasmowy, gigabitowy już za 89 zł). Oprócz tego marka przygotowała również promocję na routery mobilne, w tym model Tenda 4G680 , który przeceniony został aż o 60 złotych i z okazji Czarnego Piątku kosztuje jedyne 199 zł. W ofercie znalazł się także trzypasmowy, zaawansowany system WiFi w technologii mesh Tenda Nova MW12, który został przeceniony aż o 300 zł.

Tenda AC21

Jeśli natomiast macie problem z zasięgiem sieci bezprzewodowej w swoim domu, to za 64 złote kupicie wzmacniacz Tenda A15 o zasięgu aż do 120 m kw. lub za jedyne 39 zł model Tenda A301 z prędkością do 300 Mb/s. W ofercie znajduje się też zaawansowany, trzypasmowy system mesh Tenda MW12, dwupasmowe karty sieciowe USB Tenda U12 oraz U9, a także switche soho S105 w cenie 19 złotych oraz 8-portowy S108, za którego trzeba zapłacić tylko 24,5 zł. Jak widać firma Tenda mocno się postarała i przygotowała na tegorocznych Black Friday mnóstwo promocji. Wszystkie je znajdziecie na specjalnie przygotowanej do tego stronie internetowej.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tenda przygotowała promocje z okazji Black Friday 2020

 0