Tesla zakpiła z klientów. Tak wygląda super namiot do Cybertrucka za 3000 USD

Tesla zakpiła z klientów. Tak wygląda super namiot do Cybertrucka za 3000 USD

Tesla rozpoczęła wysyłkę swojego "Basecamp", namiotu o wartości 3000 dolarów, zaprojektowanego specjalnie do montażu z tyłu Cybertrucka. Jednakże, niektórzy fani mogą być lekko rozczarowani, ponieważ końcowy produkt różni się od pierwotnej koncepcji zaprezentowanej na początku.

Akcesoria dla ciężarówek Cybertruck stanowią istotną część rynku. Kształt i wielkość pojazdu otwierają wiele interesujących możliwości, zwłaszcza w kontekście wykorzystania przestrzeni jako łóżka. Jednak specyficzna konstrukcja Cybertrucka, z nietypowymi kątami, może utrudniać dostosowanie gotowych akcesoriów. Aby rozwiązać ten problem, Tesla planuje wprowadziła na rynek serię akcesoriów zaprojektowanych specjalnie dla Cybertrucka. Jednym z nich jest wspomniany Basecamp, namiot, który można zamontować z tyłu elektrycznego pickupa. Ten pomysł po raz pierwszy pojawił się podczas oryginalnej prezentacji Cybertrucka w 2019 roku.

Oto jak wygląda produkcyjna wersja Basecamp na Cybertruck. W niczym nie przypomina oryginalnego renderu. 

Projekt wydawał się być interesujący, szczególnie z uwagi na pozornie sztywną dolną połowę, doskonale pasującą do konstrukcji ciężarówki. Produkt, nazwany "Basecamp", został wypuszczony na rynek niedługo po tym, jak Tesla ujawniła w zeszłym roku wersję produkcyjną Cybertrucka. Jednak już wtedy wydawało się, że jest to znacznie mniej atrakcyjny projekt. Obecnie Tesla rozpoczęła wysyłkę, a właściwie usługę instalacji Basecampa dla pierwszych właścicieli Cybertrucków.

Użyto terminu "instalacja", ponieważ pierwszy montaż wymaga odbycia się w centrum serwisowym Tesli, gdzie specjalne wsporniki namiotu, podtrzymujące jego podstawę, muszą zostać zamocowane do bocznych szyn tylnej części Cybertrucka. Klienci oczekiwali, że "tryb namiotu" umożliwi automatyczne poziomowanie ciężarówki z zawieszeniem pneumatycznym, ale obecnie nie można znaleźć tego elementu oprogramowania w Cybertrucku. Niestety nie ma sposobu, aby połączyć klimatyzację ciężarówki z namiotem.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tesla zakpiła z klientów. Tak wygląda super namiot do Cybertrucka za 3000 USD

 0