Testy Call of Duty: Black Ops 6 trwają od paru lat

Testy Call of Duty: Black Ops 6 trwają od paru lat

Call of Duty: Black Ops 6 oficjalnie zapowiedziany. Chociaż na konkretne informacje o projekcie musimy jeszcze poczekać, to wiemy już, że produkcja od paru lat jest w fazie testów.

Zgodnie z plotkami Call of Duty 2024 to Black Ops 6. Po udostępnieniu teasera „The Truth Lies” i odkryciu logo oraz nazwy gry Activision oficjalnie potwierdziło, że prace nad Call of Duty: Black Ops 6 są w toku. Gra powstaje od dawna, a testy trwają już od paru lat. Według projektantki z Treyarch Nicole Havin, przecieki dotyczące tytułu pojawiły się już w 2022 roku, czyli wtedy, gdy rozpoczęły się testy projektu.

Testy Black Ops 6 trwają już od 2022 roku.

Autorka napisała w tweecie, że „testuje tę grę od dwóch lat” i że gracze „nie są gotowi” na ten tytuł. Choć Call of Duty: Black Ops 6 nie ma jeszcze daty premiery, mówi się, iż produkcja zadebiutuje w październiku bieżącego roku. Zapewne w okresie sierpień-wrzesień będą miały miejsce beta testy dla graczy.

Gra rzekomo skupi się na wojnie w Zatoce Perskiej i jest pierwszym tytułem z serii, który ma czteroletni cykl rozwoju. Z doniesień wynika także, że trafi do Game Passa i to w chwili wydania.

Microsoft oficjalnie tego nie ogłosił, ale prezes Xbox Sarah Bond powtórzyła, że tytuły Activision będą dostępne od pierwszego dnia w usłudze Game Pass.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Testy Call of Duty: Black Ops 6 trwają od paru lat

 0