Testy nowej mapy w PUBG i Avengers: Infinity War w Fortnite

Testy nowej mapy w PUBG i Avengers: Infinity War w Fortnite

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds od miesiąca zapowiadają nową, trzecią już mapę do swojej gry i wszyscy zainteresowani gracze otrzymają okazję jej przetestowania już w najbliższy weekend (nie potrzeba żadnych zaproszeń).

Mapa otrzymała w końcu oficjalną nazwę - Sanhok, która powstała z połączenia tajskiego słowa oznaczającego "zabawę" oraz tagalskiego "kurczak". Sama lokacja zawiera zaś ruiny i dżunglę inspirowaną południowowschodnią Azją. Podobnie jak mało popularna druga mapa, Miramar, tutaj również otrzymamy zdecydowanie mniejszy teren działań niż w pierwszej miejscówce (4 x 4 km, czyli ćwiartka tego, co znamy z  Erangel). Trudno nie odnieść wrażenia, że PUBG Corp. postanowiło przyjąć strategię Fortnite, stawiając na mniejsze mapy, które zapewniają więcej akcji i szybszą rozgrywkę. Testy ruszają się w czwartek 10 maja o godzinie 4:00 czasu polskiego, a zakończą się w poniedziałek 14 maja o godzinie 13:00. Na oficjalną premierę Sanhok przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy, ale twórcy nie ukrywają, że ich celem jest tu zwiększenie różnorodności miejscówek, na których rywalizują gracze.

Rywalizacja pomiędzy PUBG i Fortnite owocuje nowymi atrakcjami dla graczy

Największy rywal PUBG, czyli Fortnite: Battle Royale, także ma ciekawą niespodziankę dla graczy. Epic Games zapowiedziało bowiem interesujący czasowy event na serwerach. Fortnite x Avengers: Infinity War to jak sama nazwa wskazuje wydarzenie, w którym pojawią się elementy z filmu Avengers: Infinity War. Akcja rozpoczyna się dziś, 8 maja i bazować będzie na typowej rozgrywce dla 100 graczy, ale w czasie zabawy zyskamy możliwość zdobycia Rękawicy Nieskończoności i tym samym wcielenia się w potężnego Thanosa. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądać rozgrywka Szalonym Tytanem, ale na pewno zyska on duże moce i inni gracze będą musieli łączyć siły, by go pokonać. Niestety nie wiemy, ile potrwa Fortnite x Avengers: Infinity War, dlatego też zachęcamy, by od razu wpaść w wir zabawy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Testy nowej mapy w PUBG i Avengers: Infinity War w Fortnite

 0