The Bureau: XCOM Declassified do zgarnięcia za darmo

The Bureau: XCOM Declassified do zgarnięcia za darmo

Sklep Humble Bundle rozpieszcza w ostatnim czasie graczy darmowymi grami. Niedawno zainteresowani mogli pobrać bez żadnych opłata takie tytuły, jak Killer is Dead, Brutal Legend, czy Sanctum 2, a teraz do tej listy możemy dołączyć The Bureau: XCOM Declassified.

Gra The Bureau: XCOM Declassified dostępna jest za darmo w Humble Bundle do jutra do godziny 19:00, więc radzimy nie odkładać odbioru tego tytułu zbyt długo. Warto jednak nadmienić, że pomimo członu XCOM w nazwie, nie jest to typowy tytuł z tej popularnej serii, ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z tzw. spinn-offem w postaci strzelanki TPP, a nie taktyczną strategią turową. Kolejna duża różnica to fakt, że akcja XCOM Declassified dzieje się w trakcie zimnej wojny, a konkretniej w 1962 roku, gdzie ważną rolę odgrywa sytuacja polityczna. My zaś wcielamy się w agenta Cartera, który dowodzi składem  chroniąc Amerykanów przed nowym zagrożeniem, które jest "jeszcze gorsze od komunizmu".

W odróżnieniu od głównej serii, której reboot otrzymał świetne oceny, The Bureau: XCOM Declassified nie zostało tak ciepło przyjęcie przez krytyków, ale tytuł wciąż potrafi dostarczyć przyjemnej i angażującej rozgrywki w starciach z obcymi. Poza tym, gra normalnie kosztuje w Humble Store 20 USD, więc jeśli przymierzaliście się do tej produkcji, ale nie byliście pewni, czy jest warta swojej ceny, to teraz nadarza się idealna okazja, by ją sprawdzić. Warto dodać, że sklep dostarczy Wam klucz do Steama, więc będziemy mogli czerpać wszystkie korzyści z tej platformy. Sama gra jest zaś grywalna zarówno na systemach operacyjnych Windows, jak i macOS. Powyżej możecie obejrzeć zwiastun z XCOM Declassified, a poniżej zapoznać się z minimalnymi wymaganiami sprzętowymi:

  • System operacyjny: Windows Vista Service Pack 2 32-bit
  • Procesor: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: DirectX9 Compatible ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT
  • Miejsce na dysku: 12 GB

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Bureau: XCOM Declassified do zgarnięcia za darmo

 0