The Crew 2 na premierowym zwiastunie

The Crew 2 na premierowym zwiastunie

Jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji wyścigowych nadzieje już za kilka dni. Tymczasem teraz możemy zapoznać się z najnowszym trailerem tytułu.

Premiera The Crew 2 zbliża się wielkimi krokami. Gra pojawi się na rynku 29 czerwca na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, aczkolwiek osoby, które zakupiły wydanie specjalne mogą cieszyć się pasjonującą rozgrywką już dzisiaj. W związku z tym wydawca opublikował najnowszy i niezwykle dynamiczny zwiastun skupiający się wokół mocno forsowanej swego czasu opcji ścigania nie tylko po lądzie, ale również wodzie, czy w powietrzu. Warto wspomnieć, że mamy do czynienia z bardziej rozbudowanym produktem względem poprzedniej odsłony marki. Nowością jest wspomniane już podróżowanie po innych miejscach aniżeli tradycyjna droga asfaltowa. Wielu fanów właśnie w tym aspekcie upatruje potencjalnego sukcesu, jaki może odnieść gra.

The Crew 2 zadebiutuje na rynku już 29 czerwca. Wczesny dostęp do gry uzyskali posiadacze wybranych edycji specjalnych

Obiektem zmagań są rejony Stanów Zjednoczonych. Oprócz klasycznych wyścigów nie zabraknie również szalonych rajdów w off-roadzie lub freestyle. The Crew 2 nie posiada jako takiej warstwy fabularnej, co oznacza, iż praktycznie cały świat stoi przed nami otworem zaraz po uruchomieniu. Możemy udać się w dowolne miejsce na mapie, a następnie odbyć wyznaczony wyścig. Dużą rolę ogrywają też elementy czysto społecznościowe, więc możemy pochwalić się swymi najlepszymi akcjami. A będzie czym gdyż zaprojektowane mapy mają być doprawdy solidnie zakręcone i niebezpieczne. Jeżeli jesteście ciekawi naszej oceny The Crew 2, to zapraszamy do przeczytania recenzji, która powinna pojawić się na łamach ITHardware.

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Crew 2 na premierowym zwiastunie

 0