The Last of Us Part 2 zaprezentowane na E3

The Last of Us Part 2 zaprezentowane na E3

Naughty Dog postanowiło zaprezentować solidną porcję materiału z oczekiwanej przez wielu fanów studia kontynuacji The Last of Us. Klip pokazuje, że warto zakupić wspomnianą produkcję. 

Zgodnie z oczekiwaniami podczas konferencji E3 Sony ograniczyło się praktycznie do zaprezentowania już istniejących tytułów ekskluzywnych oraz kilku nowości od nieco mniejszych deweloperów. Produkcją zdecydowanie wysuwającą się na pierwszy plan jest The Last of Us Part 2, na którego fajni czekają już od jakiegoś czasu. Po dość sporym okresie posuchy firma postanowiła ukazać nowe fragmenty gameplayu gdzie nie brakuje solidnej dawki przemocy i krwi. Na materiale widzimy, że główna bohaterka jest już znacznie dojrzałą dziewczyną niż w poprzedniej odsłonie, a tym samym doskonale radzi sobie chociażby w walce wręcz. Dodatkowo całość pokazuje, iż będziemy mieli do czynienia z mocną opowieścią godną autorów serii Uncharted.

The Last of Us Part 2 będzie niezwykle brutalną oraz wciągającą grą

Dostępne wideo przedstawia jeden z ważniejszych elementów tytułu, a mianowicie umiejętne unikanie przeciwników poprzez skrywanie się w różnych miejscach połączone z atakowaniem ich z zaskoczenia. Bronią, która okazuje się istotnym sojusznikiem w tego typu działaniach jest łuk dzierżący przez Ellie (należy przyznać, że dziewczyna radzi sobie z nim wyśmienicie). Co ciekawe nie mogło zabraknąć także sekwencji QTE pojawiających się w trakcie bezpośredniej potyczki z oponentem lub krycia się pod autem z jednoczesną opcją strzelania. W trakcie rozgrywki bez najmniejszego kłopotu stworzymy broń bądź strzały do łuku z dostępnych surowców. Na koniec należy przyznać, że gra zapowiada się na spory hit. Oby autorzy nie zawiedli i dopracowali ewentualne błędy. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Last of Us Part 2 zaprezentowane na E3

 0