The Last of Us Part II na nowym zwiastunie. Posłuchajcie polskich głosów

The Last of Us Part II na nowym zwiastunie. Posłuchajcie polskich głosów

Na początku tygodnia studio Naughty Dog poinformowało, że prace nad The Last of Us Part II zostały ukończone i gra trafiła do tłoczni, czyli zyskała tzw. status gold. Do premiery pozostało już tylko nieco ponad sześć tygodni, więc machina marketingowa rusza pełną parą, a twórcy postanowili podgrzać atmosferę, publikując nowy fabularny zwiastun. Nie da się ukryć, że produkcja zapowiada się kapitalnie i jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku - pierwsza odsłona to przecież zdaniem wielu graczy najlepsza gra poprzedniej generacji. Ponownie możemy liczyć na dużo akcji ze elementami skradania oraz survival-horroru oraz warstwę fabularną i grę aktorską na najwyższym poziomie. Również oprawa zapowiada się świetnie, zarówno jeśli chodzi o grafikę, jak i audio.

Do premiery The Last of Us Part II pozostało już tylko nieco ponad sześć tygodni, więc twórcy postanowili podgrzać atmosferę, publikując nowy fabularny zwiastun.

Nowy zwiastun rozpoczyna się od fragmentu, który powraca do czasów znanych z pierwszej odsłony, choć nie przypomina żadnej ze scen The Last of Us. Sugerować może to, że w grze otrzymamy powroty do przeszłości, które wytłumaczą obecną relację Ellie i Joela. Przypominamy bowiem, że The Last of Us Part II rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z „jedynki”. Trailer mocno koncentruje się na ludzkich relacjach i konfliktach, a nie samych zainfekowanych, a ewidentnie widać, że sequel będzie brutalniejszy i uderza w bardziej mroczą stronę niż pierwsza część. Wciąż niewiele wiemy jednak na temat samej fabuły i jeśli chcecie, by tak zostało, to unikajcie ogromnych spoilerów, które od zeszłego tygodnia krążą po sieci po wycieku z serwerów producenta. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem z polskim dubbingiem:

Przypominamy, że The Last of Us Part II trafi do sprzedaży 19 czerwca i jest to produkcja dostępna na wyłączność dla konsoli PlayStation 4. Co ciekawe, trailer opublikowano na dzień przed prezentacją pierwszych materiałów z rozgrywki na Xbox Series X i zapewne termin ten nie został wybrany przypadkowo. Sony chce w ten sposób podkreślić, że ma jeszcze sporo do zaoferowania na obecnej generacji i warto przypomnieć, że w lipcu PS4 otrzyma kolejny ekskluzywny tytuł AAA, czyli Ghost of Tsushima. To właśnie tego typu gry stanowiły główny motor napędowy sprzedaży PS4, pozwalając konsoli Sony uzyskać dużą przewagę nad konkurencją w tej generacji. Jesienią debiutuje jednak następna generacja, która będzie nowym rozdaniem dla Sony i Microsoftu.     

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Last of Us Part II na nowym zwiastunie. Posłuchajcie polskich głosów

 0